NOVINKY

Designová stěrka Betonepox® v rezidenci Waltrovka

Designová stěrka Betonepox® v rezidenci Waltrovka

Moderní řešení povrchů v bytě. Ukázkovým příkladem je designová stěrka Betonepox® v rezidenci Waltrovka. Josef Walter založil v Praze v roce 1911 společnost Walter a spol. s cílem vyrábět motocykly a motorové tříkolky. Byl by asi hodně překvapen, co o více než století později na místě jeho továrny vzniklo. Developerský projekt Waltrovka dnes představuje – bez nadsázky – novou pražskou čtvrť skládající se z nových administrativních budov, obchodů, rozsáhlého parku a 650 nových bytů. Pojďme se tedy společně do takového jednoho bytu podívat a zaměřit se na řešení povrchu jeho interiéru.

Dnešní doba preferuje materiály, které i po letech působí stylově, zajímavě, nadčasově a navíc jsou vysoce funkční. Přesně taková je minimalistická designová stěrka Betonepox®, která imituje betonovou plochu. Právě toto povrchové řešení, které vynalezla a na trh uvedla již před lety společnost Němec, bylo aplikováno ve zmiňovaném bytě, a to na podlahové plochy i na stěny v kuchyni, v jídelně i v koupelně. Díky tomu působí celý prostor velmi vzdušným a designově čistým dojmem.

#blog_508#
 

Stěrka Betonepox® je nejen krásná, ale i praktická, tedy stejně využitelná v menší koupelně, velkorysém obývacím pokoji, bazéně, administrativní budově či obchodním centru. Při správném použití lze tuto stěrku aplikovat téměř kamkoliv: v předsíních, chodbách i na fasádách v exteriéru. Pyšní se bezkonkurenční odolností, a to i vůči vodě, tvrdostí a dlouhou životností.

#blog_509#

Každý designér, jehož filozofií je pomoci klientům dotvořit jedinečný prostor a doporučit vhodný typ materiálu, má stěrku Betonepox® ve svém hledáčku. Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu bez přídavku cementu, kterou není nutné chránit před vodou lakem. Může mít dle požadavků zákazníka jak hrubší, tak i jemně plastický povrch. Vždy ovšem upoutá pozornost svým nadčasovým designem. K dostání je ve stovkách odstínů, ty lze harmonicky skloubit s libovolnými prvky interiéru. Hlavu si není nutné lámat ani při poškození povrchu, to lze snadno odstranit.

O minimalistických betonových stěrkách si i laik může zjistit více na nemec.eu a inspirovat se na Facebooku a Instagramu stejné společnosti.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2021. Celý magazín nebo předešlá čísla si můžete přečíst ZDE.

Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

Novinky & akce

Jak zařídit obývací pokoj

Obývací pokoj tvoří skutečné centrum domova. Je to prostor, ve kterém tráví svůj volný čas všichni členové do...

Dětská vánoční přání plníme i v roce 2022

Rok se s rokem sešel a Vánoce opět klepou na dveře. Stejně jako v loňských letech bychom v Centru bydlení a d...

Údržba zahrady v zimě, na co nezapomenout

Dny jsou stále kratší a kratší, což je neklamným znamením, že se blíží zima. Na nadcházející chladné až mrazi...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.