NOVINKY

Designová stěrka Betonepox® v rezidenci Waltrovka

Designová stěrka Betonepox® v rezidenci Waltrovka

Moderní řešení povrchů v bytě. Ukázkovým příkladem je designová stěrka Betonepox® v rezidenci Waltrovka. Josef Walter založil v Praze v roce 1911 společnost Walter a spol. s cílem vyrábět motocykly a motorové tříkolky. Byl by asi hodně překvapen, co o více než století později na místě jeho továrny vzniklo. Developerský projekt Waltrovka dnes představuje – bez nadsázky – novou pražskou čtvrť skládající se z nových administrativních budov, obchodů, rozsáhlého parku a 650 nových bytů. Pojďme se tedy společně do takového jednoho bytu podívat a zaměřit se na řešení povrchu jeho interiéru.

Dnešní doba preferuje materiály, které i po letech působí stylově, zajímavě, nadčasově a navíc jsou vysoce funkční. Přesně taková je minimalistická designová stěrka Betonepox®, která imituje betonovou plochu. Právě toto povrchové řešení, které vynalezla a na trh uvedla již před lety společnost Němec, bylo aplikováno ve zmiňovaném bytě, a to na podlahové plochy i na stěny v kuchyni, v jídelně i v koupelně. Díky tomu působí celý prostor velmi vzdušným a designově čistým dojmem.

#blog_508#
 

Stěrka Betonepox® je nejen krásná, ale i praktická, tedy stejně využitelná v menší koupelně, velkorysém obývacím pokoji, bazéně, administrativní budově či obchodním centru. Při správném použití lze tuto stěrku aplikovat téměř kamkoliv: v předsíních, chodbách i na fasádách v exteriéru. Pyšní se bezkonkurenční odolností, a to i vůči vodě, tvrdostí a dlouhou životností.

#blog_509#

Každý designér, jehož filozofií je pomoci klientům dotvořit jedinečný prostor a doporučit vhodný typ materiálu, má stěrku Betonepox® ve svém hledáčku. Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu bez přídavku cementu, kterou není nutné chránit před vodou lakem. Může mít dle požadavků zákazníka jak hrubší, tak i jemně plastický povrch. Vždy ovšem upoutá pozornost svým nadčasovým designem. K dostání je ve stovkách odstínů, ty lze harmonicky skloubit s libovolnými prvky interiéru. Hlavu si není nutné lámat ani při poškození povrchu, to lze snadno odstranit.

O minimalistických betonových stěrkách si i laik může zjistit více na nemec.eu a inspirovat se na Facebooku a Instagramu stejné společnosti.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2021. Celý magazín nebo předešlá čísla si můžete přečíst ZDE.

Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.