NOVINKY

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Luxusní povrchy Němec | Kaštanová

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje pevnost, dlouhá životnost a samozřejmě estetika. To vše a ještě mnohem víc splňuje Betonepox®. Inovativní epoxidová stěrka od firmy Němec je výjimečně tvrdá, extrémně odolná vůči poškození i vodě a také nádherná na pohled.

Epoxidová stěrka do koupelny, obýváku i exteriéru

Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu (tedy pryskyřice) a není ji nutné chránit proti vodě, a to ani bez lakování. Je proto vhodná i do vlhkých prostor, jako jsou stěny za kuchyňkou linkou, koupelny, balkon, terasa nebo okolí bazénu. Všude tam snadno odolá také chemikáliím, které jsou s jejich údržbou mnohdy spojené. Poškodit ji hloubkově je skoro nemožné, při povrchovém poškrábání se snadno rozleští a vypadá zase jako nová.

Stěrka Betonepox od firmy Němec | Kaštanová

Betonová stěrka za kuchyňskou linku 100% patří! Přečtěte si proč.

Stěrku Betonepox® je možné použít na vertikálních i horizontálních plochách – stěnách i podlahách –, a to nejen v rezidenčních, ale také komerčních, a dokonce i výrobních prostorách (dílnách, skladech apod.). Díky svým výborným vlastnostem se stává univerzální volbou všude tam, kde je třeba dosáhnout vzhledově luxusních a funkčníích dokonalých povrchů. 

Betonová stěrka v nekonečné barevné škále

Industriální a minimalistické interiéry jsou trendem posledních let. Často se v nich dostává ke slovu i imitace betonu, a přesně tady přichází na řadu i Betonepox®. Epoxidovou stěrku od betonového povrchu nerozeznáte, na rozdíl od něj má ale celou řadu výhod. Jednou z nich je i paleta odstínů, která nezná mezí – doslova!

Stěrka Betonepox od firmy Němec | Kaštanová

Interiérům, které mají navodit klid a harmonii, budou slušet pastelové tóny, těm dynamickým a prudce moderním zase barvy výrazné a energické. Kdo by si ze vzorníku, z něhož přechází zrak, ani tak nevybral, může si stěrku nechat namíchat v odstínu na míru. Fantazii, experimentování a vlastní kreativitě se s Betonepox® meze zkrátka nekladou.

Stěrka Betonepox od firmy Němec | Kaštanová

Barvou roku 2024 je optimistická Peach Fuzz. Zjistěte, jak vypadá a kde by mohla najít místo u vás doma.

Praktické a estetické řešení luxusních povrchů

Ve světě designu a bydlení je důležité mít možnost přizpůsobit každý detail. I proto firma Němec vyvinula stěrku, která svými vlastnostmi a nadčasovou podobou nemá na trhu konkurenci. Betonepox® nabízí nekonečné možnosti pro vytvoření luxusních povrchů od koupelny a kuchyně přes obývací pokoj a ložnici až po garáž, terasu a bazén. Jednoduchý minimalistický vzhled i odvážné kombinace pro unikátní efekt – s epoxidovou stěrkou Němec je možné všechno.

Stěrka Betonepox od firmy Němec | Kaštanová

Betonová stěrka v moderním interiéru působí božsky. Inspirujte se realizací v rodinném domě.

Díky preciznímu zpracování a použití těch nejkvalitnějších materiálů a inovativních technologií můžete mít jistotu, že váš interiér i exteriér budou nejen vypadat skvěle, ale budou také výjimečně odolné, snadno udržovatelné a vydrží vám (téměř) na věky.

Přemýšlíte nad betonovou stěrkou i u vás doma? Přijďte si prohlédnout vzorník barev a probrat vlastnosti a využití stěrky Betonepox® přímo se specialisty. Navštívit showroom Němec můžete v Centru bydlení a designu Kaštanová v Brně.

Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací stylových povrchů, vertikálních zahrad a mechových obrazů. Vyvíjí vlastní nejmodernější technologie, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější představy o dokonalém designu interiérů. To vše vám přináší v České republice i v zahraničí již více než 20 let. Mezi jejich ikonické technologie patří stěrky Imitace betonu® a Betonepox®.

Novinky & akce

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.