Obklady do kuchyně

Obklady do kuchyně

Současná bohatá nabídka materiálů, barev a vzorů obkladů do kuchyně zaručuje, že si vybere opravdu každý podle svého vkusu a možností. Tradiční keramické obklady a mozaiky jsou stále na žebříčku oblíbenosti nejvýše, velmi moderní jsou celoplošné skleněné desky, do minimalistických kuchyní nerezové pláty, ten správný industriální vzhled dodá betonová stěrka. Správně zvolený obklad je vlastně třešničkou na dortu každé kuchyně, musí s kuchyňskou linkou ladit a mít takový povrch, který se dobře udržuje.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

Tradiční a stále nejoblíbenější jsou keramické obklady v široké škále barev a designu. Mají velmi dobré užitné vlastnosti a dobře se udržují. Velmi zajímavé jsou řady obkladů, které imitují přírodní materiály jako dřevo, kámen a mramor, nebo v imitaci cementu, betonu, omítky a kovu. Z jedné řady je možné vybrat obklady i dlažby, které spolu ladí a podtrhnou tak vzhled celé kuchyně. Do minimalistických kuchyní jsou předurčeny velkoformátové obklady, 3D obklady nebo decentní mozaiky.

Další možností obložení stěn v kuchyni jsou praktické skleněné obklady, které jsou extrémně odolné vůči rozbití. Velmi dobře se udržují, mají minimální množství spár a hladký povrch. Skleněné obklady jsou ideálním dekorativním prvkem, mohou být lakované do stovek barevných odstínů nebo potištěné grafickým motivem.

Pokud máte rádi industriální vzhled, doporučujeme betonovou stěrku se speciálním povrchem, který se jednoduše udržuje a dobře vzdoruje všem možným kuchyňským nehodám - mastnotě, skvrnám od ovoce a bublajících omáček. A věřte tomu, že odstíny betonu jsou nadčasovou záležitostí.

Pokud plánujete novou kuchyni, u nás na Kaštanové jste správně, vše vyřešíte na jednom místě. Vaše první kroky by měly vést do showroomu DEHO, kde si vyberete do kuchyně téměř vše od kuchyňské linky po dekorace, betonovou stěrku si můžete na vlastní oči prohlédnout v showroomu Němec a obklady a dlažby v Keraservisu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.