Kuchyňské skříňky

Kuchyňské skříňky

Kuchyňské skříňky, to je nezbytný doplněk kuchyňské linky. Nejenže dotváří sílený vzhled, ale především se nám jedná o jejich funkčnost. Aby vše bylo pěkně po ruce a především, abychom do skříněk mohli schovat, co nejvíce věcí. Sestavit tuto kuchyňskou skládačku správně, a vyladit ji tak, aby tvořila jeden elegantní a praktický celek, to není vůbec jednoduchý úkol. Ale díky zkušeným odborníkům na kuchyně se to dá velmi dobře zvládnout.

Co by podle vás měla správná kuchyňská skříňka splňovat? Prostorná, lehce otevíratelná i zavíratelná, snadno čistitelná nebo zkrátka, aby byla hned po ruce? Za nás musí splňovat vše! Kuchyňské skříňky jsou vlastně takovou alfa omegou celé kuchyně. Plochou zabírají nejvíce místa a především je zkrátka potřebujete, abyste měli vše potřebné po ruce. S jejich výběrem vám pomůžou na showroomu DEHO, kde si rovnou můžete několik skříněk vyzkoušet anebo i Domov na míru vám vytvoří kuchyni, jak jinak, na míru.

Na co se ale při výběru kuchyňských skříněk zaměřit? Začněme tím, co jde hned vidět - vzhled. Skříňky můžete vybírat v matném nebo lesklém povrchu a v nepřeberné škále barev a povrchových úprav. Třeba i skleněné skříňky - tady se fantazii meze nekladou. Další důležitou fází výběru jsou úchytky. Chcete klasické úchytky nebo třeba vyfrézované prohlubně, aby nebyl ničím rušen vzhled kuchyně? Velmi oblíbenou variantou je také systém push & open - zkrátka zatlačíte a voilá! Skříňka je otevřena. 

V rámci kuchyňských úložných prostor, ale nesmíme zapomenout na šuplíky. A právě šuplík nám pomůže vysvětlit jednu z nejdůležitějších funkcí, které v sobě kuchyňské skříňky schovávají. A to jsou různé systémy otevírání a zavírání. Zpomalovací systémy, které mají na starosti plynulé a tiché dovření, nebo třeba implementované skrytě šuplíky v šuplíku - skvělé pro organizaci drobností. Anebo právě celé výsuvné systémy spíží - regálový systém ihned po ruce.

Zkrátka a dobře, těch doplňujících detailů je u kuchyňských skříněk opravdu hodně. Nezbývá tedy nic jiného, než se inspirovat na showroomu DEHO nebo prodiskutovat s Domovem na míru a najít tak to správné řešení.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.