Kuchyňský nábytek

Kuchyňský nábytek

Kuchyňský nábytek není pouze kuchyňská linka – všechny ty police, skříňky, regály, výsuvy… Patří sem také jídelní stůl, židle nebo kuchyňský ostrůvek. Správně zvolený nábytek, a především jeho umístění v prostoru je to, co dělá kuchyň originální a osobitou. Sestavit tuto kuchyňskou skládačku správně, a vyladit ji tak, aby tvořila jeden elegantní a praktický celek, to není vůbec jednoduchý úkol. Ale díky zkušeným odborníkům na kuchyně se to dá velmi dobře zvládnout.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Specialisty na kuchyňský nábytek najdete v showroomu DEHO. Jeho vlajkovou lodí v oblasti kuchyní je především renomovaná německá značka Schüller. Tyto kuchyňské linky jsou prověřené časem a náročnými zákazníky z celé Evropy, dokonalé vzhledem i kvalitou. Vybírat můžete z široké nabídky variant pracovní desky, skříněk, vnitřního uspořádání i vestavěných spotřebičů.

Zde si můžete vybrat také jídelní stůl a židle tak, aby ladily s kuchyňskou linkou a celkově s interiérem vašeho domu. Stoly se primárně odlišují svou výškou, u jídelního stolu byste měli sedět komfortně s položením předloktí vedle talíře. Oblíbené a praktické jsou rozkládací stoly, které využijete při rodinné oslavě nebo návštěvě. Při výběru židlí záleží na tom, jakému typu dáváte přednost, můžete si vybrat z mnoha variant klasických či moderních, čalouněných, k jídelními stolu nebo k baru. Nejlepší je vše osobně vyzkoušet a na židlích si „posedět“. V portfoliu DEHO najdete i jedinečné pracovní desky DEKTON, minimalistický čistý povrch, příjemný na omak, který dlouhodobě odolá veškeré zátěži, které je kuchyně vystavena.


Přijďte se poradit, prohlédnout si různé varianty kuchyňských linek, vybrat židle a stoly, nechat si vypracovat profesionální  návrh a vizualizaci a nakonec kuchyni vašich snů nechat zrealizovat. Vše na jednom místě, v showroomu DEHO na Kaštanové.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.