Kuchyňské skříňky

Kuchyňské skříňky

Kuchyňské skříňky, to je nezbytný doplněk kuchyňské linky. Nejenže dotváří sílený vzhled, ale především se nám jedná o jejich funkčnost. Aby vše bylo pěkně po ruce a především, abychom do skříněk mohli schovat, co nejvíce věcí. Sestavit tuto kuchyňskou skládačku správně, a vyladit ji tak, aby tvořila jeden elegantní a praktický celek, to není vůbec jednoduchý úkol. Ale díky zkušeným odborníkům na kuchyně se to dá velmi dobře zvládnout.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Kanceláře

Domov na míru

Pokud hledáte opravdu kvalitní interiér, už dál hledat nemusíte! Firma DOMOV NA MÍRU je zde pro Vás. Dlouholetá praxe v oboru a stálá spolupráce s designéry a architekty je jejich hlavní předností. Nebojí se výzev a splní vaše představy do posledního šroubku. Těšit se na vás budou ať už s vlastním návrhem, nebo společnými silami vymyslíte svůj vlastní DOMOV NA MÍRU.

Co by podle vás měla správná kuchyňská skříňka splňovat? Prostorná, lehce otevíratelná i zavíratelná, snadno čistitelná nebo zkrátka, aby byla hned po ruce? Za nás musí splňovat vše! Kuchyňské skříňky jsou vlastně takovou alfa omegou celé kuchyně. Plochou zabírají nejvíce místa a především je zkrátka potřebujete, abyste měli vše potřebné po ruce. S jejich výběrem vám pomůžou na showroomu DEHO, kde si rovnou můžete několik skříněk vyzkoušet anebo i Domov na míru vám vytvoří kuchyni, jak jinak, na míru.

Na co se ale při výběru kuchyňských skříněk zaměřit? Začněme tím, co jde hned vidět - vzhled. Skříňky můžete vybírat v matném nebo lesklém povrchu a v nepřeberné škále barev a povrchových úprav. Třeba i skleněné skříňky - tady se fantazii meze nekladou. Další důležitou fází výběru jsou úchytky. Chcete klasické úchytky nebo třeba vyfrézované prohlubně, aby nebyl ničím rušen vzhled kuchyně? Velmi oblíbenou variantou je také systém push & open - zkrátka zatlačíte a voilá! Skříňka je otevřena. 

V rámci kuchyňských úložných prostor, ale nesmíme zapomenout na šuplíky. A právě šuplík nám pomůže vysvětlit jednu z nejdůležitějších funkcí, které v sobě kuchyňské skříňky schovávají. A to jsou různé systémy otevírání a zavírání. Zpomalovací systémy, které mají na starosti plynulé a tiché dovření, nebo třeba implementované skrytě šuplíky v šuplíku - skvělé pro organizaci drobností. Anebo právě celé výsuvné systémy spíží - regálový systém ihned po ruce.

Zkrátka a dobře, těch doplňujících detailů je u kuchyňských skříněk opravdu hodně. Nezbývá tedy nic jiného, než se inspirovat na showroomu DEHO nebo prodiskutovat s Domovem na míru a najít tak to správné řešení.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.