Dlažba do kuchyně

Dlažba do kuchyně

Když se vybírá podlaha do kuchyně, tak se velmi často ihned sáhne po dlažbě. Je praktická, odolná a především s ní můžete lehce sladit design celé kuchyně. Vybírat můžete ze široké nabídky vzorů, barev a designů. Keramická dlažba v kuchyni - to je klasika, kterou získáte mnohá pozitiva.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Dekstone

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

Pří výběru typu podlahy do kuchyně má každý jiné preference. Někdo upřednostňuje praktičnost a jiný zase pohodlí a design. S dlažbou ale můžete mít vše. 

Praktická stránka dlažby je nejvíce diskutovaná. Když už vám při vaření nebo chystání jídla pro rodinu či přátele něco upadne na zem, tak to ihned lehce uklidíte. Hygiena se také udržuje nejlépe při hladkém povrchu. A pokud se bojíte, že je dlažba náchylná k rozbití kachliček, tak se bát nemusíte. Její výměna je totiž snadná, mnohem lehčí než u jiných druhů podlah. Tady zkrátka vyměníte jeden kus za nový a je to.

Pohodlí a komfortní pocit je také velmi důležitým bodem. Především teplo. A právě dlažba je nejlepší volbou při podlahovém topení. Materiál keramiky je sám o sobě skvělým vodičem, proto teplo krásně udržuje i delší dobu po vypnutí topení.

Design. Ten je samozřejmě také velmi důležitý a právě u dlažby si můžete opravdu vybírat! Nejen všemožné barvy a vzory, ale také naprosto věrohodné imitace betonu, dřeva, kamene - no opravdu jako originál.

Přijďte se inspirovat do Keraservis. Rozlehlý dvoupatrový showroom je tu pro vás a odborníci vám hned nabídnou možnosti do vaší kuchyně.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.