PVC podlahy

PVC podlahy

PVC podlahy jsou v dnešní době opět moderní podlahovou krytinou, která se vyznačuje především svou změkčeností, narozdíl například od vinylu. Proto, abyste mohli zachovat celistvý vzhled a eliminovat spoje, dodává se v mnoha různých šířkách. Pokládka je jednoduchá, ale stále se doporučuje ji přenechat odborníkům. Přijdťe se k nám poradit. Vše včetně pokládky vyřešíme za vás!

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Poměrně dlouhou dobu tomu tak nebylo, nicméně díky velké proměně, kterou PVC podlahy prošly, je z ní opět moderní podlahová krytina. Celým názvem polyvinylchlorid si někdo může plést s klasickým vinylem, který je také hodně oblíbenou podlahovou krytinou. V konečném důsledku jsou si opravdu hodně podobné, avšak liší se především v tom, že PVC je měkčené, zatímco vinyl je tvrzený.

Můžete ho tedy koupit v rolích v mnoha různých šířkách. Díky tomu získáte celistvější vzhled v rámci eliminace spojů. Pokládka se doporučuje přenechávat odborníkům. Provádí se za pomocí takzvané nivelační stěrky a musí být provedena na dokonale hladkou a rovnou podlahu. Údržba PVC podlah je pak poměrně nenáročná a jednoduchá. Horší je to v případech, kdy dojde k poškození PVC podlahy. Nejde totiž vyměnit jen určitý daný díl, musí se strhnout celá podlaha a nahradit novou. Proto se doporučuje do bytových podmínek volit vyšší zátěžové třídy PVC podlah.

S tímto vším vám pomůžeme a poradíme. Stavte se u nás na showroomu Supellex.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.