Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

NOVINKY

Dřevo nebo vinyl? Pojďte na to od podlahy!

Ať už řešíte podlahu pro celý svůj domov nebo třeba jen rekonstruujete jednu místnost, máme tu pro vás inspiraci. Nabídka podlahovin se neustále rozrůstá, ale s osvědčenými tipy nikdy nesáhnete vedle!

Podlaha - Supellex

Vinylová podlaha

Největší oblibě se už několik let těší právě vinyl. A to hned z několika důvodů - jeho povrch je velmi příjemný, použití je  univerzální a především se nabízí v široké škále barev a vizuálních motivů. Vy si tak můžete vybrat například imitaci dřeva či kamene, a přitom si pořád užívat měkkého došlapu a komfortu.

Vinyl lze použít opravdu kdekoli - v kuchyni, obývacím pokoji nebo třeba v koupelně. I s jeho pokládkou si nemusíte dělat starosti - nabízí hned 3 varianty řešení: lepené, click a multilayer podlahy a to v několika variantách zátěže.

Vinylová podlaha - Supellex

Dřevěná podlaha 

Pokud ale hledáte jedinečnou podlahu, která podtrhne unikátní atmosféru vašeho domova, tak se spolehněte na dřevo! Dřevěné podlahy jsou oblíbené již několik dekád a to především díky své eleganci, snadnému opracování, autenticitě a také jsou velmi příjemné na dotek. Každý kus je originál! Nejvíce vám ale při volbě dřevěné podlahy poděkují vaše nohy - dřevo tlumí nárazy, a proto si můžete hýčkat své klouby. 

Při výběru se zaměřte na vzhled - tedy jaké dřevo se vám bude do interiéru nejvíce hodit a poté také na typ podlahy. Čekají na vás například masivní parkety v podobě palubek, vlysů, vícevrstvé dřevěné podlahy nebo masivní prkna. Takže si máte opravdu z čeho vybírat!

Dřevěná podlaha - Supellex

Linoleum, korek, PVC?

Nabídka podlahovin je skutečně široká. Kromě zmiňovaného vinylu nebo dřeva si můžete vybrat například i linoleum (též nazývané marmoleum), které nabízí vysokou odolnost vůči poškození a dalším vlivům, takže se skvěle hodí do pracoven či na chodbu. 

Korková podlaha, jakožto další z typu přírodních prvků, nabízí výborné izolační vlastnosti a snadnou údržbu. PVC podlaha je zase nejvíce oblíbená do panelových bytů, ale díky vývoji si získala svou oblibu i v rámci řešení technických prostor. 

PVC podlaha - Supellex

Takhle bychom ale mohli pokračovat ještě dlouho! Nejlepší bude, když se sami přijdete přesvědčit na showroom Supellex v areálu Centra bydlení a designu Kaštanová

Supellex - Svět podlah vám nabízí širokou nabídku podlahovin a především skutečné odborníky, kteří pomohou nejen s výběrem, ale i s realizací vaší nové podlahy.

Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Namakaná vířivka? Fitness vířivka Villeroy & Boch se silnějším čerpadlem.

Před výkonem vířivka. Po výkonu vířivka. To, že vířivé vany Villeroy & Boch využívají technologii vyjímatelný...

Transparentní architektura v podobě oken Schüco

Od roku 1226, kdy byla vyrobena v anglickém Sussexu takzvaná široká tabule, prošlo stavební sklo ve svém vývo...

Exkurze studentů SPŠ stavební Kudelova Brno

Nejlépe se učí v praktických situacích. A proto byl studentům střední průmyslové školy stavební Kudelova v Br...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.