Živé podlahy

Živé podlahy

Měkké našlápnutí jako na obláčku. Přesně tohle živé podlahy nabízejí. Jejich unikátní skladba totiž umožňuje memorování povrchu a díky tomu se dokonale přizpůsobí tlaku, který je na ni vyvinut. V ložnici tak můžete hned po probuzení jemně našlapovat a šetřit tak své klouby. Proto se také jmenují živé podlahy, jejich povrch se doslova chová jako kůže. Nemusíte se tak bát otlaků od nábytku - vše se vrátí do původního stavu.

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Živé podlahy EGGER PRO Design z německé nabídky se vyznačují převážně svým unikátním složeném. Skládá se ze 3 vrstev, kdy úplně naspod se nachází velmi voděodolný protitah, na něj nasedá dvojitě chráněná nosná deska UWF z přírodních dřevních vláken a na povrchu se nachází robustní povrch TPU odolný vůči vodě, která se navíc pyšní efektem SelfRepair. Právě ten zajišťuje, že se na vaší nové podlaze neobjeví prodřená kolečka od noh židlí nebo stolů. Vše se po odlehčení vrátí do své původní polohy. 

Podlaha je odolná, protiskluzová, a nabízí se v 20 různých barevných dekorech v imitaci dřeva nebo kamene.  Využít ji lze jak do rodinných domů nebo bytů, tak i do komerčních objektů. Skvěle se hodí do ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje. Pro domácnost je dokonce od výrobce stanovena záruka 25 let. Podlaha je velmi moderní a díky své 5mm tloušťce se s nimi také velmi dobře pracuje. 

Přijďte se inspirovat na showroom Supellex a najděte si živou podlahu, díky které se vám bude o to lépe vstávat ráno z postele!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.