Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

Co je to vlastně plovoucí podlaha a proč se tak jmenuje? Nese název „plovoucí“, protože není přímo spojena s podkladovou vrstvou, tedy takzvaně „plave“. Podlahu není potřeba na podklad lepit, jednotlivé lamely jsou spojeny zámkovým spojem. Některé díly jsou k sobě slepené, jiné se dají rozebrat, protože jsou spojeny „klik – klak“ spojem.

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Nejdůležitější výhodou plovoucí podlahy je vynikající akustická izolace, zabraňuje přenosu hluku do ostatních částí domu. Tichý provoz jistě ocení každý. Její další výhodou je rychlost montáže, čistota při pokládce, velmi jednoduchá údržba a snadná demontáž. Plovoucí podlahy jsou se nehodí do místností s vyšší vlhkostí a  často se měnícím klimatem.

V nabídce jsou rozličné materiály, ze kterých se plovoucí podlahy vyrábějí – dřevěné, laminátové, korkové a exotické plovoucí podlahy. Každá z nich má trochu jiné užitné vlastnosti a v interiéru působí rozdílně. Přijďte se poradit, která by mohla být pro váš domov ta nejlepší, do showroomu Supellex. Všechny podlahy samozřejmě uvidíte na vlastní oči ve všech dostupných variantách.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.