NOVINKY

Posuvné nebo otočné dveře? V malých bytech klíčová otázka...

Posuvné nebo otočné dveře? V malých bytech klíčová otázka...

Dveře mají především praktickou funkci: oddělovat a propojovat místnosti. V době, kdy je smutnou skutečností, že se staví stále menší byty, zmenšují se celkové plochy i jednotlivé místnosti, hraje významnou roli každý metr čtvereční. Klasické otočné dveře, když jsou otevřené, jsou žroutem prostoru.

Jak tedy ušetřit cenný prostor a plnohodnotně ho využít? Dveřmi, které lze zasunout do zdi, tedy posuvnými dveřmi. Žádný strach, výběr posuvných dveří je obrovský. Mohou mít velikost, jakou právě potřebujete, mohou být plné, prosklené i celoskleněné. Můžete si vybírat ze široké škály materiálů, dekorů a provedení. Vaše dveře můžete doplnit o stylové kování a zvolit, zda se budou zamykat či nikoliv. Nejen otočné, ale i posuvné dveře mohou dokonale ladit se stylem konkrétního interiéru.

Posuvné dveře Eclisse


A nyní k jádru věci. Aby dveře mohly zmizet ve zdi, potřebujete co? No přece stavební pouzdro, které je v té zdi zabudováno. Značkou špičkových stavebních pouzder je ECLISSE, která se na posuvné systémy pro zasouvací dveře zaměřuje již 30 let. V nabídce ECLISSE najdete více než deset tisíc možných variant pouzder ve standardních i atypických velikostech. Stále více zákazníků totiž místo dveří české normy s výškou 197 cm volí výšku 210 cm, protože tyto dveře vypadají elegantněji. A poptávka po dveřích vysokých až ke stropu strmě roste.

I u stavebních pouzder rozeznáváme klasiku a minimalismus. Toho je dosaženo bezobložkovou kolekcí Syntesis®, kterou tvoří pouzdro, skrytá zárubeň i skryté sokly. Všechny prvky zcela splynou se zdí a nikde nic nevystupuje. Vše je čisté a jednoduché.

Posuvné dveře Eclisse

Obecně má ale ECLISSE velkou nabídku pouzder, které se osadí dveřmi a obložkou a dodá průchodu jasný obrys a objem.

Tento článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2020.
Dané číslo i předchozí vydání si můžete 
prohlédnout online ZDE.

Značky v novince

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.