NOVINKY

Vchodové dveře a jejich možnosti zabezpečení

Vchodové dveře | Kaštanová

Bezpečný domov - téma, kterým se zaobírá každý majitel domu. Řeší se bezpečnostní systémy, pojištění nemovitosti, ochranné prvky a také bezpečnostní vchodové dveře. Protože víme přece, jak to bylo v pohádce se třemi prasátky, že ano? 

Aby vás tedy nepotkal příběh jako ta prasátka, podívejme se společně jaké možnosti zabezpečení vchodových dveří na trhu jsou a jaké si můžete v areálu Centra bydlení a designu Kaštanová vyzkoušet. 

Hliníkové dveře LOMAX

Hliníkové vchodové dveře

Jedno z nejstandardnějších provedení ovšem v nadstandardní kvalitě. To jsou hliníkové vchodové dveře společnosti LOMAX. Přes čtvrt století firma své výrobky zdokonaluje, inovuje a snaží se najít řešení, které pokryje všechny potřeby zákazníků. Proto i jejich vchodové dveře jsou nabízeny ve třech provedeních. Můžete vybírat z variant AKTIV 77 EXCELLENT nabízející vysoce kvalitní provedení jednostranného i oboustranného lícování, AKTIV 77 PŘÍČKOVÉ, které mají vynikající stabilitu díky železným výztuhám a AKTIV 77, které tvoří základní nabídku s výplní vloženou do křídla.

Dveře jsou vyráběny na míru a můžete si vybrat libovolný dekor nebo barvu, mají vynikající tepelné a izolační vlastnosti, vysokou životnost a odolnost, v základní výbavě 3bodový automatický zámek a mnoho dalších doplňkových prvků. V rámci bezpečnostních prvků můžete volit například čtečku otisku prstů, kódovací klávesnici nebo čtečku RFID čipů. Zkrátka dokonalé zabezpečení podle vašich představ, které můžete navíc vizuálně sladit s vraty

Dveřní komunikátor Schüco

Dveřní komunikace Schüco

Obdobné řešení, které nabízí LOMAX v rámci bezpečnostních prvků, můžete najít i u jednoho z největších dodavatelů výplní stavebních otvorů - Schüco. Do svých hliníkových dveří nabízí celé portfolio systémů a funkcí dveřní komunikace. Dveře jsou vyráběny na míru a nabízí vysokou možnost individualizace vchodových dveří. Bezpečnostní moduly jsou namontované přímo v profilu dveří a vy si můžete vybírat z variant: tlačítko zvonku, domovní telefon, videokamera, čtečka otisku prstů, hlásič pohybu, přibližovací spínač, diodové osvětlení nebo osvětlení domovního čísla. 

Řídící jednotka dveří je spojena s komunikačním systémem v bytě a vy tak získáváte dokonalý přehled o dění před vašimi dveřmi.

Bezpečnostní pancéřové dveře OKEY

Bezpečnostní pancéřové dveře OKEY

Pokud se ale porozhlížíte po bezpečnostních vchodových dveřích, které jsou opravdovým Rambem v rámci výdrže a ani ten nejsilnější pomyslný vlk by neměl šanci, pak vám doporučujeme navštívit showroom Porte Karpi a vyzkoušet bezpečnostní dveře OKEY. Italská značka nabízí 5 základních variant dveří, které vynikají vysokou odolností proti vniknutí, disponují skvělými izolačními vlastnostmi a nabízí varianty s různými počty zámků pro definování až 4. stupně zabezpečení.

Vy si tak můžete vybrat dveře, které budou neprůstřelné, s odolností vůči požáru až 30 minut, s cylindrickým nebo křížovým zámkem nebo také s možností elektrického zámku. Takže se nemusíte bát, že se domů bez klíčů nedostanete! Opravdu nejlepší je přijít se přesvědčit na vlastní oči, jak zabezpečení a zamykání jednotlivých systémů bezpečnostních dveří fungují. Navíc si můžete dveře OKEY vybrat v designovém provedení, které jenom podtrhne designové cítění majitele a vystaví jej na odiv. Například formou koženého čalounění vchodových dveří!

Dveře Schüco interiér

Tak co říkáte? Už víte, jak své bydlení zabezpečit, aby se vlk nemohl dostat dovnitř? Co vám budeme povídat, přijďte se sami přesvědčit! Na showroom LOMAX prohlédnout hliníkové vchodové dveře, naproti v centru hrubé stavby vyzkoušet dveřní komunikátor Schüco a potom ještě rovnou na showroom Porte Karpi, kde uvidíte, jak funguje systém zamykání pancéřových dveří.

Stavte se, budeme se na vás těšit!

 

Značky v novince

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.