Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata zažívají revoluci – v oblasti designu, praktického využití i použití moderních technologií! Vybírat můžete podle technických parametrů, způsobu otevírání či ovládání, vzhledu nebo jiných osobních preferencí. Je to jen na vás, jaký typ si vyberete. Vrata Lomax vám budou vždy sloužit dobře a dlouho.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Česká společnost LOMAX nabízí 5 typů garážových vrat – sekční, posuvná, rolovací, dvoukřídlá pro domácí použití nebo pro varianty pro průmyslové použití. Kam se jednotlivé typy nejlépe hodí? Sekční garážová vrata jsou ideální tam, kde se chcete vyhnout stavebním úpravám. Vrata lze bez nainstalovat velmi rychle bez zásahu do okolního zdiva. Posuvná garážová vrata jsou nejpraktičtější pro uživatele, splňují současně funkci vrat i dveří a velmi dobře se ovládají. Do malých garáží je dobré použít rolovací vrata, ta se rolují do boxu nad otvorem pro garáž a tím šetří místo – díky tomu je možné strop garáže využít k dalším účelům. Po dvoukřídlých vratech v modernizované podobě sáhnou milovníci české klasiky. Majitelé skladů, hal a autoservisů využijí sekční nebo skládací průmyslová vrata.

Garážová vrata můžete nyní díky bezdrátové technologii io-homecontrol® ovládat na dálku z jakéhokoliv místa na světě přes tablet nebo smartphone.

Vrata si lze vybrat z typizovaných rozměrů nebo si je nechat vyrobit přímo na míru. K dispozici je vzorník o s neuvěřitelnou škálou 2500 barev! Čísla mluví skutečně za vše, za 25 let působnosti společnosti slouží garážová vrata LOMAX v garážích statisíců spokojených zákazníků.  Přijďte si vybrat ta správná pro vaši garáž a staňte se jedním z nich.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.