NOVINKY

Ještě bezpečnější okna Schüco

Ještě bezpečnější okna Schuco

Asi každý chce mít svoji domácnost dokonale zabezpečenou. Společnost Schüco, která je leadrem na trhu inovativních bezpečnostních technologií stavebních otvorů přichází s další novinkou, která přispěje k zabezpečení vašeho domu, kterou je senzor Schüco SensTrack wireless.

Inteligentní senzor zavřených oken

Schüco SensTrack wireless sleduje stav zavřených okenních systémů Schüco, který zvládá sledovat správně zavřená okna bez vnějšího zdroje energie. Senzor funguje bez baterie a kinetickou energii získává z kování při zavírání a otevírání okna.

Senzor je skrytý v drážce kování a neustále monitoruje stav zavření okna. Systém je napojený na inteligentní domácnost kompatibilní s technologií EnOcean a je možné jej napojit také na další technologie na bazi EnOcean, například na inteligentní termostat. Senzor tak pomůže vytvořit v domě větší tepelný komfort.

Ještě bezpečnější okna Schüco | Kaštanová

Výhody bezpečnostních oken se senzorem Schüco SensTrack wireless

Výhodou senzoru Schüco SensTrack wireless je, že jej můžete implementovat i na již instalovaná bezpečnostní okna Schüco AWS s kováním AvanTec a AvanTec SimplySmart. Jakmile navíc senzor jednou nainstalujete, nepotřebuje žádnou další údržbu.

Společnost Schüco se technologiím v oblasti stavebních otvorů věnuje již 70 let. Přijďte se na jejich ukázku podívat na expozici SchücoCentru hrubé výstavby Centra bydlení a designu Kaštanová.

Ještě bezpečnější okna Schüco | Kaštanová

Jak fungují technologie Schüco v praxi? To zjistíte v článku o jejich implementaci na fasádu Otto Fuchs KG v německém Menerzhagenu. 

Značky v novince

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.