NOVINKY

Závěsy v podobě shrnovacích systémů Schüco

Shrnovací systémy Schueco | Kaštanová

Schüco opět posunulo hranice možného v oblasti stavebních otvorů. Tentokrát svými shrnovacími systémy z hliníkových profilů Schüco AS FD 75/90.HI, které rozhrnete do stran a tím vytvoříte až devítimetrový průchod. Jednotlivé díly můžete pořídit od 1,5 m do 3,5 m šířky. Prvky jsou napojené bez pevných sloupků nebo fixních ploch. Shrnovací systémy Schüco AS FD 75/90.HI se štíhlými hliníkovými rámy jsou vstřícné ke světlu i k architektům, oběma poskytují maximální volnost.

Prvky se téměř neslyšně pohybují ze strany na stranu na válečkovém mechanismu, který "jezdí" v pevné nerezové konstrukci. Shrnovací systémy Schüco se mohou otevírat dovnitř, ven, doleva nebo doprava, podle potřeb stavby a přání klienta. Abyste nemuseli otevírat celý systém, je možné do konstrukce integrovat dveře.

Shrnovací systémy Schueco | Kaštanová

Nová platforma je k dispozici ve dvou různých základních hloubkách: Schüco AS FD 75 (základní hloubka 75 mm) se vyznačuje velmi štíhlými pohledovými šířkami profilů a plošně lícujícím křídlovým rámem a křídlem, Schüco AS FD 90.HI navíc vykazuje kromě jiných benefitů i vysokou tepelnou izolaci (90 mm, tepelná izolace U w 0,8 W/m 2 .K)

V zavřeném stavu jsou prvky shrnovacího systému Schüco vzájemně spojeny v homogenním designu; v otevřeném stavu rozšiřují obytný prostor téměř po celé šířce pro ničím nerušený výhled a pocit blízkosti přírody.

Shrnovací systémy Schueco | Kaštanová

V závislosti na požadavcích uživatele jsou k dispozici tři výšky prahu: 4 milimetry (pro velmi dobrý posuv v kolejnici), 15 milimetrů (+ vysoká vodotěsnost) a 71 milimetrů (nepřerušovaný vnější rám, vodotěsnost až do třídy E750). Nová platforma shrnovacího systému Schüco zajišťuje odolnost proti vloupání ve třídě odolnosti RC 2.

Zajímá vás více? Domluvte si nezávaznou schůzku v expozici Schüco v Centru hrubé výstavby

Chci vědět více o shrnovacích systémech


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.