NOVINKY

Závěsy v podobě shrnovacích systémů Schüco

Shrnovací systémy Schueco | Kaštanová

Schüco opět posunulo hranice možného v oblasti stavebních otvorů. Tentokrát svými shrnovacími systémy z hliníkových profilů Schüco AS FD 75/90.HI, které rozhrnete do stran a tím vytvoříte až devítimetrový průchod. Jednotlivé díly můžete pořídit od 1,5 m do 3,5 m šířky. Prvky jsou napojené bez pevných sloupků nebo fixních ploch. Shrnovací systémy Schüco AS FD 75/90.HI se štíhlými hliníkovými rámy jsou vstřícné ke světlu i k architektům, oběma poskytují maximální volnost.

Prvky se téměř neslyšně pohybují ze strany na stranu na válečkovém mechanismu, který "jezdí" v pevné nerezové konstrukci. Shrnovací systémy Schüco se mohou otevírat dovnitř, ven, doleva nebo doprava, podle potřeb stavby a přání klienta. Abyste nemuseli otevírat celý systém, je možné do konstrukce integrovat dveře.

Shrnovací systémy Schueco | Kaštanová

Nová platforma je k dispozici ve dvou různých základních hloubkách: Schüco AS FD 75 (základní hloubka 75 mm) se vyznačuje velmi štíhlými pohledovými šířkami profilů a plošně lícujícím křídlovým rámem a křídlem, Schüco AS FD 90.HI navíc vykazuje kromě jiných benefitů i vysokou tepelnou izolaci (90 mm, tepelná izolace U w 0,8 W/m 2 .K)

V zavřeném stavu jsou prvky shrnovacího systému Schüco vzájemně spojeny v homogenním designu; v otevřeném stavu rozšiřují obytný prostor téměř po celé šířce pro ničím nerušený výhled a pocit blízkosti přírody.

Shrnovací systémy Schueco | Kaštanová

V závislosti na požadavcích uživatele jsou k dispozici tři výšky prahu: 4 milimetry (pro velmi dobrý posuv v kolejnici), 15 milimetrů (+ vysoká vodotěsnost) a 71 milimetrů (nepřerušovaný vnější rám, vodotěsnost až do třídy E750). Nová platforma shrnovacího systému Schüco zajišťuje odolnost proti vloupání ve třídě odolnosti RC 2.

Zajímá vás více? Domluvte si nezávaznou schůzku v expozici Schüco v Centru hrubé výstavby

Chci vědět více o shrnovacích systémech


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.