NOVINKY

Posuvné systémy Schüco: Minimalismus s maximálním prosklením

Posuvné systémy Schüco | Kaštanová

Sklo se stalo základním kamenem moderní architektury a designu. Velkoryse prosklené plochy současných domů i bytových projektů vytvářejí prostorné, vzdušné a prosvětlené interiéry, v nichž se komfortně bydlí. Schüco přichází s nabídkou hliníkových posuvných systémů, které umožňují vytvořit až 3,5 metrů vysoké prosklené plochy. Ty zároveň splňují tepelně izolační nároky na nízkoenergetickou výstavbu či komfort automatizovaného ovládání.

Posuvné systémy Schüco. | Kaštanová

Posuvné systémy Schüco ASE 80 s kováním TipTronic umožňují vytvářet velkoformátové konstrukce s křídly o hmotnosti až 600 kg a s dráhou pojezdu až 18 m. Systém pro terasy s osazovacím rámem s 1, 2 nebo 3 kolejnicemi dovoluje realizaci prosklených ploch s výškou až 3,5 metrů. Technologie Schüco SmartStop měkce, ale efektivně dobržďuje pohyblivé křídlo posuvných dveří se zdvihem a následným zatažením do osazovacího rámu zvyšuje jejich bezpečnost. Tento vysoce tepelně izolovaný posuvný systém nabízí dvanáct možných variant otevírání. K dispozici jsou také různé možnosti ovládání, např. pomocí tlačítek, mobilní aplikace Schüco App nebo napojení do systému domovní automatizace.

POsuvné systémy Schüco. | Kaštanová

Panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD dovoluje plně integrovat okenní profil do stěn budovy pro opravdu maximální výhledy. Křídla mohou mít rozměry až 3,2 x 3 metry s hmotností do 400 kg, pohodlí umocňují nulové prahy.

Posuvné systémy Schüco. | Kaštanová

A nejen to. Panoramatická řada posuvných systémů ASS 77 PD se pyšní maximální transparentností, s úzkými pohledovými šířkami profilů od 30 mm i bezbariérovým osazovacím rámem. Inovací jsou také vodící lišty, umožňující automatizovaný pohyb křídla o hmotnosti až 500 kg. Kromě prostorově úsporného designu charakterizuje hliníkové posuvné systémy Schüco snadná ovladatelnost. Profily se pohybují téměř bezhlučně po vodicích lištách z nerezavějící oceli. Otevírání i zavírání probíhá v jedné rovině, bez rušivého vyčnívání křídel do prostoru.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - přečtěte si jej celý ZDE.

Chci vědět více o shrnovacích systémech


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.