NOVINKY

Posuvné systémy Schüco: Minimalismus s maximálním prosklením

Posuvné systémy Schüco | Kaštanová

Sklo se stalo základním kamenem moderní architektury a designu. Velkoryse prosklené plochy současných domů i bytových projektů vytvářejí prostorné, vzdušné a prosvětlené interiéry, v nichž se komfortně bydlí. Schüco přichází s nabídkou hliníkových posuvných systémů, které umožňují vytvořit až 3,5 metrů vysoké prosklené plochy. Ty zároveň splňují tepelně izolační nároky na nízkoenergetickou výstavbu či komfort automatizovaného ovládání.

Posuvné systémy Schüco. | Kaštanová

Posuvné systémy Schüco ASE 80 s kováním TipTronic umožňují vytvářet velkoformátové konstrukce s křídly o hmotnosti až 600 kg a s dráhou pojezdu až 18 m. Systém pro terasy s osazovacím rámem s 1, 2 nebo 3 kolejnicemi dovoluje realizaci prosklených ploch s výškou až 3,5 metrů. Technologie Schüco SmartStop měkce, ale efektivně dobržďuje pohyblivé křídlo posuvných dveří se zdvihem a následným zatažením do osazovacího rámu zvyšuje jejich bezpečnost. Tento vysoce tepelně izolovaný posuvný systém nabízí dvanáct možných variant otevírání. K dispozici jsou také různé možnosti ovládání, např. pomocí tlačítek, mobilní aplikace Schüco App nebo napojení do systému domovní automatizace.

POsuvné systémy Schüco. | Kaštanová

Panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD dovoluje plně integrovat okenní profil do stěn budovy pro opravdu maximální výhledy. Křídla mohou mít rozměry až 3,2 x 3 metry s hmotností do 400 kg, pohodlí umocňují nulové prahy.

Posuvné systémy Schüco. | Kaštanová

A nejen to. Panoramatická řada posuvných systémů ASS 77 PD se pyšní maximální transparentností, s úzkými pohledovými šířkami profilů od 30 mm i bezbariérovým osazovacím rámem. Inovací jsou také vodící lišty, umožňující automatizovaný pohyb křídla o hmotnosti až 500 kg. Kromě prostorově úsporného designu charakterizuje hliníkové posuvné systémy Schüco snadná ovladatelnost. Profily se pohybují téměř bezhlučně po vodicích lištách z nerezavějící oceli. Otevírání i zavírání probíhá v jedné rovině, bez rušivého vyčnívání křídel do prostoru.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - přečtěte si jej celý ZDE.

Chci vědět více o posuvných systémech


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Novinky & akce

Přivítejte v interiéru barvu roku 2023 – Viva Magenta

S příchodem nového roku vtrhla do mnohých interiérů červenorůžovofialová bouře. Pantone jako barvu roku vyhlá...

Betonové stěrky v interiéru rodinného domu

Spojovacím prvkem moderních interiérů je minimalismus a čisté, provázané, nadčasové uspořádání. Do takových i...

Malá koupelna s vanou i se sprchovým koutem

Přesvědčte se, že i malá koupelna může dokonale naplnit vaše představy a potřeby. Ať už jsou jakékoli. Ideáln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.