NOVINKY

Rodinný dům ve stylu jednoduché elegance

Realizace rodinného domu Žabovřesky

Krásnou ukázkou výsledku spolupráce hned čtyř současných partnerů Centra bydlení a designu Kaštanová budiž realizace rodinného domu v brněnských Žabovřeskách. Projděte si ji s námi.

Vezmeme to od kvalitní podlahy

Základním elementem, který má značný vliv na charakter interiéru je podlaha. Ovlivňuje akustiku místnosti, tepelnou pohodu při nášlapu a samozřejmě estetický dojem. Při výběru dodavatele podlah tedy nemohla volba padnout na nikoho jiného než spolehlivé profesionály ze Světa podlah – Supellex.

Realizace rodinného domu Žabovřesky

Interiérové dveře chrání soukromí

Neméně důležitou součástí interiéru jsou dveře. Ty mají zejména za úkol dopřát nám tolik potřebné soukromí, tlumit hluk a snižovat prašnost. V tomto případě ovšem odborníci z Porte Karpi zašli mnohem dál. Při výběru dveří se drželi požadavku na čisté a elegantní linie, které akcentují celým domem. Dojem jednoduchých tvarů byl umocněn skrytými zárubněmi.

Realizace rodinného domu Žabovřesky

Z jedné koupelny raději dvě menší

Realizace koupelny byla pod taktovkou našeho partnera Keraservis. Vzhledem ke složení mladé rodiny bylo rozhodnuto, že jedna úzká koupelna se rozdělí na dvě menší. Jednu s vanou a jednu se sprchovým koutem. Obzvlášť praktické je umístění dvojumyvadla v koupelně s vanou, které zvládne i ranní spěchy spojené s vypravováním do školy.

Vchod do druhé koupelny je veden přímo z ložnice, a je tedy určena primárně pro rodiče, kterým toto dispoziční řešení zaručuje i jistou dávku soukromí. Dokonce zůstalo místo i na oddělenou toaletu, ozvláštněnou bidetovou sprškou, protože na samostatný bidet už místo opravdu nezbývalo.

Realizace rodinného domu Žabovřesky

Výsledný dojem ladí textilie

Jakmile máte vybrané funkční, spolehlivé a designové vybavení, je dobré věnovat péči i textiliím, které podtrhnou celkovou atmosféru bydlení. V případě realizace tohoto rodinného domu textilie vybírali odborníci ze showroomu Optimal Interier Design, pro které je vkus a elegance samozřejmostí.

Použité závěsy, záclony i plissé jsou proslulé německé značky JAB ANSTOETZ. Plissé v poslední době získávají na oblibě, díky jejich možnostem přizpůsobit se oknům netypických tvarů a zároveň splnit základní stínící funkci. Zapomínat nesmíme ani na doplňky, jako je kožešinový přehoz značky Fine nebo polštáře opět značky JAB ANSTOETZ.

Realizace rodinného domu Žabovřesky

Při pohledu na celkový interiér je zřejmé, jaké výhody plynou z co nejširší participace partnerů Centra bydlení a designu Kaštanová. Jedná se o zkušené a prověřené profesionály, kteří dohromady vytvoří skutečně mistrovské dílo.

Navštivte Centrum bydlení a designu Kaštanová a společnými silami vytvoříme i váš vysněný domov. Prohlédněte si další realizaci moderního bydlení, kde naši partneři spojili své síly. 

Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.