Důležité sdělení:

Milí návštěvníci,

dovolujeme si vás upozornit, že recepce Centra bydlení a designu Kaštanová a showroom Keraservis budou v pátek 9. prosince otevřeny do 16 hodin

Děkujeme za pochopení.

Polštáře

Polštáře

Polštáře a polštářky. Malé či veliké, chlupaté či lesklé, nenápadné nebo pestré, na výběr je jich nepřeberné množství! Jsou nejen dekorativní, ale také přinášejí pocit pohodlí a útulna. A zdravotní polštáře Magniflex dokonce mohou podpořit váš kvalitní spánek a pomoci zmírnit problémy s bolavými zády.

Značky

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Pomocí dekoračních polštářů je možné velmi jednoduše strohý byt zútulnit – pár pečlivě zvolených kousků na pohovku v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji udělá divy. Polštářky jsou praktické na údržbu a také je lze kdykoliv bez vysokých finančních nároků vyměnit za jiné. Co takhle si postupně pořídit několik sezónních sad polštářků – jarní, letní nebo vánoční, pro každé období jiný set. Fantazii se meze nekladou.

Tématem tak trochu z jiného soudku jsou polštáře zdravotní. Polštáře a matrace značky Magniflex jsou určeny pro zdravé spaní, dokonce jsou klasifikovány názvem zdravotní pomůcka a mohou přispět k vyřešení problémů s bolavými zády. Jsou vyrobeny z paměťové pěny, která má blahodárné účinky na regeneraci těla.

Krásné dekorativní polštáře různých materiálů, rozměrů a barev si můžete přijít vybrat do showroomu DEHO nebo Optimal Interier DesignZdravotní polštáře Magniflex najdete společně se zdravotními matracemi v samostatné sekci Studia zdravého spánku na showroomu DEHO.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.