Velkoformátové obklady

Velkoformátové obklady

Velkoformátové obklady jsou speciální typy obkladů s většími rozměry, které dokáží pokrýt velké plochy. Velkoformáty jsou velmi oblíbené v moderní architektuře, protože vytváří monumentální a působivé interiéry.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Popularita velkoformátových obkladů neustále roste. Není divu, velkoformáty tvoří skutečně impozantní podívanou. Vše začíná na jejich rozměrech. Není úplně standardizované, jaké rozměry už můžeme nazývat velkoformáty. Někteří výrobce uvádí kachle o velikosti 60x60 cm, pro některé to je dlažba o minimálních rozměrech 60x120 cm. Jejich maximální velikost však neustále posunuje hranice možného. Aktuálně mají největší vyráběné kachle rozměry 160x320 cm.

Keramické velkoformátové obklady jsou odolné proti poškrábání, snadno se čistí i udržují, díky tomu že minimalizují množství spár. I proto dbejte na správnou pokládku a svěčte ji profesionálům.

Ukázku velkoformátových obkladů najdete v showroomu koupelnového studia Keraservis. Přesvědčte se na vlastní oči, že by velkoformáty slušely i vašemu interiéru.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.