3D obklady

3D obklady

3D obklady vnesou do vašeho interiéru nový rozměr. A to doslova. Trojrozměrný designový prvek je nejen estetickou pastvou pro oko, ale má i praktické vlastnosti: tlumí hluk a snadno se udržuje. Široká nabídka rozměrů, vzorů a barev je pak zárukou, že si vybere úplně každý a kamkoli – za vanu do koupelny, nad kuchyňskou desku nebo rovnou do obýváku. Fantazii se meze nekladou a výsledný efekt vás určitě potěší. 

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Ať už vybavujete nový dům či byt, nebo „jen“ rekonstruujete ten stávající, nedržte se při zdi, jděte do prostoru! 3D obklady otevírají fascinující svět možností, o kterém se vám s běžnými kachlemi ani nesnilo. Za designem přitom rozhodně nepokulhává ani praktická stránka věci: třetí rozměr přidává protihlukovou bariéru a práci vám nepřidělá ani při úklidu.

3D obklady rozhodně nepatří jen do koupelny! Naprosto luxusně vypadají za kuchyňskou linkou, ale také ve studovně, v chodbě nebo obývacím pokoji, kde mohou dokonce sloužit jako dominantní prvek celého prostoru: za bílého dne i umělého osvětlení rozehrají jedinečnou hru světel a stínů, na kterou se nebudete moct vynadívat. 

V nabídce jsou 3D obklady nejen klasických rozměrů, ale také stále oblíbenější obklady velkoformátové, na nichž plastický reliéf vynikne ještě lépe. Co se týče vzorů, vybírat můžete z rovnoběžných linek, jemných nebo ostrých vlnek, vln, diamantů, rovných linií, stužek... nechybí ani vzory inspirované přírodou: listy stromů, písečnými dunami nebo hvězdnou oblohou, a to v nespočtu odstínů i barevných kombinací se saténově matným nebo lesklým finišem

Čím větší prostor 3D obkladům dáte, tím lépe vyniknou, bát se jich ale určitě nemusíte ani v panelákovém bytě. Nejenže ho hezky odhluční, ale dodají mu na eleganci a hodnotě.

V showroomu Keraservis v Centru bydlení a designu Kaštanová najdete široký sortiment 3D obkladů předního italského výrobce keramiky Atlas Concorde. Přijďte se inspirovat a vybrat si ty pravé pro váš domov. 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.