Letní dávka koupelnové inspirace v Keraservis

Letní dávka koupelnové inspirace v Keraservis

Zajímavě řešené koupelny

Když se rozhodujete pro novou koupelnu, tak vás určitě na prvním místě zajímá nějaká inspirace. Zajímavě řešené koupelny, jejich detaily a konkrétní produkty. Není to úplně jednoduché vybrat si obklady a s nimi ladící dlažbu, sanitární vybavení i další koupelnové doplňky. Proto je skvělým řešením se přijít inspirovat do koupelnového studia a objevit možnosti, které by vás samotné nenapadly, anebo ty, do kterých se ihned zamilujete!

A právě takové krásné realizace koupelen v koupelnovém studiu Keraservis v Brně vám chceme představit. V rámci letních měsíců se na showroomu usilovně pracovalo a podařilo se vytvořit 3 krásné a luxusní koupelnové kóje. Vznikla tak krásná decentní a romantická dámská koupelna, stylová a moderní pánská koupelna a také luxusní glamour koupelna s mramorem. Nabídka, ze které si určitě vyberete!

Koupelny Keraservis

Dámská koupelna

Romantické provedení koupelny kombinující bílý mramor a pudrovou růžovou vystihuje jemnost a detailnost provedení celé koupelny. Obklady i dlažba jsou značky Atlas Concorde a opravdu nádherně tady vyniká 3D obklad, který opticky zvětšuje celý prostor a téměř ho dokáže roztančit. Vana i umyvadla jsou od německé značky Villeroy & Boch - německá přesnost a kvalita se zde podepisuje na každém detailu. Baterie, a to vanová i umyvadlová, jsou od italské značky FIMA Carlo Frattini, kterou jsme vám už představovali. Konkrétně se zde jedná o řadu Spillo Tech a díky své jednoduchosti dokonale zapadá do celého konceptu dámské koupelny. Skvělou variantou v koupelnách jsou ovšem niky - ty dodávají další odkládací prostor, ale především s pomocí detailního osvětlení umí vyzdvihnout krásu celé koupelny.
Dekorace, konkrétně osvětlení a růžový puf, jsou zapůjčeny ze showroomu DEHO a díky nim je celá koupelna kompletní.

Koupelny Kerasevis

Pánská koupelna

Tak tahle koupelna je pro nás jasným favoritem! Kombinace industriálních tónů obkladů spolu s černým koupelnovým vybavením vytváří jednoduchou eleganci. Jako hřejivý podtón celé koupelny vyniká ovšem rohový sprchový kout, který je v provedení obkladů i dlažby imitující dřevo. Ty jsou značky Atlas Concorde, konkrétně se zde jedná o sérii Etic Pro. Černá umyvadlová baterie FIMA Carlo Frattini se doplňuje s betonovým umyvadlem české výroby Gravelli. Koupelnu už jen stačilo doplnit černými detaily v podobě toalety a topného žebříků a unikátní pánská koupelna je na světě!
Doplňky v podobě zrcadla, křesílka a odkládacího stolku jsou opět ze showroomu DEHO.

Keraservis koupelny

Luxusní glamour koupelna

Tahle koupelna je doslova ztělesněním luxusu a wow efektu. Kolekce obkladů Atlas Concorde Marvel Edge a jejich zlaté žilkování v mramoru vytváří unikátní vizuál celé koupelny a díky němu je právě koupelna laděná do zlatých tónů. Zlaté baterie, zlatý rám zrcadla, zlatě podsvícená vana a dokonce i pozlacený radiátor. Tato kombinace bílého mramoru a zlatých detailů je doplněna o matný černý koupelnový nábytek a tmavě hnědou mozaiku. Navíc je zde díky moderní technologii výrobce koupelnového vybavení Villeroy & Boch možnost ovládání osvětlení zrcadla, skříněk i vany - to vše pomocí jednoduchého dálkového ovládání. Sami si tak můžete vykouzlit uvolňující atmosféru přesně podle svých představ. Vše spolu dohromady vytváří unikátní komplex koupelnového luxusu, který můžete mít doma i vy! Křesílko je možné zakoupit na showroomu DEHO.

Co říkáte na tyto nové koupelnové kóje na showroomu Keraservis? Také vás nadchly jako nás? A věřte, že na vlastní oči je to ještě krásnější podívaná. Přijďte se sami přesvědčit, kouknout a osahat tuto krásu na Kaštanovou.
Budeme se na vás těšit.

Návrhy koupelen zpracovaly Bára Barathová, Nikola KopřivováGábina Fridrichová a o realizaci se postarala firma RCJ.

galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie
galerie

Předchozí Další Zavřít