Pisoáry

Pisoáry

Pisoár už dávno není jen vymožeností bohatých či (z)jevem veřejných záchodů, ale nachází si cestu i do „běžných“ koupelen. Důvodů, proč jej zařadit mezi standardní vybavení každého moderního domu či bytu, je přitom celá řada. Urinály jsou kompaktní, hygienické, šetří vodu a ani jejich instalace není nijak složitá. Když navíc dobře vyberete, mohou posloužit také jako zajímavý designový prvek, který vám budou všechny návštěvy závidět. 

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Pokud vás dohadování o pozici záchodového prkénka přestává bavit, možná nastal čas na debatu o pisoárech. Zatímco pisoár na veřejných WC už dnes nikoho nepřekvapí, doma ho mnoho lidí přeci jen ještě nemá. A to je škoda – urinály jsou hygienické, ve srovnání s klasickou toaletou spotřebují až 8krát méně vody a pokud se dobře vyberou, usnadní život nejen mužům, ale také ženám. 

Pisoárů, urinálů nebo také mušlí je dnes na trhu celá řada, a proto se před koupí určitě vyplatí udělat si dobrý průzkum. V první řadě se podívejte na svoji koupelnu a její rozměry. I když urinály jsou poměrně kompaktním druhem sanity, potřebují svoje místo stejně jako muž, který je bude používat.

Většina pisoárů pracuje na principu splachování vodou. Vybrat si můžete urinál s vnitřním přívodem vody i odtokem, který na stěně vypadá velmi elegantně, nebo pisoár s vnějším přívodem vody, u něhož zase budou snadnější případné opravy. K dostání jsou v neposlední řadě také urinály bezvodové, které jsou velmi ekologické a šetří i vaši peněženku.

Splachování pisoárů se stejně jako u záchodů nabízí jak manuální, tak automatické. Volba je na vás, hygienické hledisko a stoprocentní spolehlivost automatického splachování jsou ale nespornou výhodou oproti řešení manuálnímu. 

Co se týče vzhledu urinálů, připravte se na to, že výběr to nebude snadný. Sortiment je široký, základní varianty jsou ale dvě, a to pisoáry s a bez ochranného okraje. Zvažte, zda je pro vás prioritou design (urinály bez okraje mohou vypadat elegantněji), nebo praktičnost (pisoáry s okrajem zachytí tekutiny lépe). 

V showroomu Keraservis v Centru Kaštanová si můžete prohlédnout kvalitní pisoáry Villeroy & Boch, Geberit a Ideal Standard. S výběrem toho pravého pro vaši koupelnu vám tady rádi pomůžou.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.