NOVINKY

Designový radiátor zahřeje i zvelebí domov

Designový radiátor Terma HEX | Kaštanová

S nástupem podlahového topení se mohlo zdát, že radiátorům zvoní hrana. Nic však nemohlo být dál od pravdy. Radiátory se chopily své příležitosti a z čistě funkčních nudných konstrukcí se stala skutečná estetická a plnohodnotná součást interiéru. A to je jedině dobře. Výběr radiátorů, které by neměly uniknout vaší pozornosti, najdete v showroomu Keraservis.

Nejen topení do koupelny

Stálicemi na trhu radiátorů jsou klasická bílá otopná tělesa. Pokud si však na klasiku nepotrpíte a naopak vyhledáváte netradiční a neokoukané kousky, pak zbystřete. Přinášíme vám totiž výběr několika designových radiátorů, které zahřejí na těle i na duši.

Designové radiátory Keraservis | Centrum Kaštanová

Místností, kde by rozhodně neměl designový radiátor chybět je koupelna. V koupelně potřebujeme nastartovat náš den, nebo se naopak na jeho konci zklidnit a zrelaxovat. Měly bychom se tam tedy cítit co nejpříjemněji. A tomu, ruku v ruce s kvalitním vybavením, přispívají i koupelnové doplňky. Takový designový radiátor plní funkci obojího. Pozoruhodné radiátory, které na trh dodává například značka Terma, si zakládají na netradičních tvarech nebo barvách.

Příkladem je radiátor Terma HEX, který využijete nejen jako topení do koupelny, ale zapadne i do vašeho obývacího pokoje, vstupní haly a dokonce se s ním můžete setkat i v komerčních prostorech. Hexagonové moduly dávají možnost variovat výslednou skladbu a vzhled radiátoru. Vybírat můžete také z několika barevných verzí. A případně jej můžete využít i jako věšák.  Že se jedná o opravdu pozoruhodný kousek do inteiréru dokazuje také ocenění z festivalu IF Design Award z roku 2017 a prestižní cena Must Have 2017 z Lodžského designového festivalu.

Designové radiátory Keraservis | Centrum Kaštanová

Dalším příkladem multifunkčního designového radiátoru je Variant Mirror od značky Isan. Radiátor je po celé ploše osazený zrcadlem a navíc doplněný o LED podsvícení. Jako topení do koupelny se tedy jeví jako ideální. Své místo však může mít i v obývacích pokojích, ložnicích nebo průmyslových reprezentativních prostorech.

Designové radiátory Keraservis | Centrum Kaštanová

Chcete vidět další pozoruhodné radiátory? Podívejte se do galerie na další kousky nebo rovnou přijďte do showroomu Keraservis v Centru bydlení a designu Kaštanová a najděte, to pravé pro vás.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.