NOVINKY

Barvy roku 2022 a jejich použití v interiéru

Barvy roku 2022 a jejich použití v interiéru

Vyhlášení barvy roku je každoročně očekávanou událostí. S napětím jej vyhlíží módní domy, dodavatelé doplňků i designeři. Tradičně svou barvu roku stanovují Pantone, Dulux nebo PPG. Které barvy jsou tedy letos ty nej a jak je můžete zanést do interiéru?

Fialová s nádechem modré – to je Very Peri

Společnost Pantone jako hlavní barvu v roce 2022 vybrala odstín Very Peri (17-3938). Jedná se modrofialovou barvu, která podporuje kreativitu, vynalézavost a přináší sílu. Modrá a fialová se řadí mezi studené barvy, jejich kombinace tak zvyšuje schopnost se soustředit a bojuje proti depresi. Jemný červený nádech navíc posiluje chuť k životu.

Barva roku 2022 | Centrum Kaštanová

Díky svým vlastnostem se Veri Peri hodí do pracovny. Ideální pracovní prostředí můžete podpořit například kusovým kobercem ze showroomu Optimal Interier Design. Na výběr máte obdelníkové i kruhové koberce všech velikostí. Určitě tak najdete takový, který do pracovny padne.

Barva roku 2022 | Centrum Kaštanová

Své místo najde jistě i v ložnici, kde vám díky svým tlumícím účinkům pomůže s usínáním. I v tomto případě doporučujeme zavítat do showroomu Optimal Interier Design, kde můžete pořídit kvalitní polštáře nebo závěsy.

Pusťte domů přírodu s barvou olivové ratolesti Olive Sprig

Další společností, která udává trendy výběrem své top barvy je Dulux. Pro ně je barvou, kterou se bude v roce 2022 inspirovat svět designerů Olive Sprig – barva olivové ratolesti. Souhlasí s nimi i profesionálové ze společnosti PPG. Světle zelenožlutá barva má uklidňující, ale zároveň zvídavý účinek, navozuje pocit svěžesti a skvěle zapadá do vybavení v interiéru i exteriéru.

Barva roku 2022 | Centrum Kaštanová

Olivový odstín zelené pomůže člověku se soustředit. Může ho tedy i probrat, proto stojí za úvahu aplikovat jej do koupelny. Ze široké nabídky na showroomu Keraservis objevíte trendy obklady nebo mozaiky.

Barva roku 2022 | Centrum Kaštanová

Sáhnout po ní můžet i při vybavování obývacího pokoje. V barvě Olive Sprig najdete například tapety, polštáře nebo čalouněcí látky. Do barvy roku tak můžete obléci i stávající nábytek a vdechnout mu tak nový život. Zároveň ji můžete přenést také na nábytek na balkoně nebo terase a použát barvu roku i v exteriérech. 

Navštivte Centrum bydlení a designu Kaštanová a přesvědčte se na vlastní oči, jak obšírně můžete barvy roku přenést do svého domova. 

Značky v novince

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.