NOVINKY

Barvy roku 2022 a jejich použití v interiéru

Barvy roku 2022 a jejich použití v interiéru

Vyhlášení barvy roku je každoročně očekávanou událostí. S napětím jej vyhlíží módní domy, dodavatelé doplňků i designeři. Tradičně svou barvu roku stanovují Pantone, Dulux nebo PPG. Které barvy jsou tedy letos ty nej a jak je můžete zanést do interiéru?

Fialová s nádechem modré – to je Very Peri

Společnost Pantone jako hlavní barvu v roce 2022 vybrala odstín Very Peri (17-3938). Jedná se modrofialovou barvu, která podporuje kreativitu, vynalézavost a přináší sílu. Modrá a fialová se řadí mezi studené barvy, jejich kombinace tak zvyšuje schopnost se soustředit a bojuje proti depresi. Jemný červený nádech navíc posiluje chuť k životu.

Barva roku 2022 | Centrum Kaštanová

Díky svým vlastnostem se Veri Peri hodí do pracovny. Ideální pracovní prostředí můžete podpořit například kusovým kobercem ze showroomu Optimal Interier Design. Na výběr máte obdelníkové i kruhové koberce všech velikostí. Určitě tak najdete takový, který do pracovny padne.

Barva roku 2022 | Centrum Kaštanová

Své místo najde jistě i v ložnici, kde vám díky svým tlumícím účinkům pomůže s usínáním. I v tomto případě doporučujeme zavítat do showroomu Optimal Interier Design, kde můžete pořídit kvalitní polštáře nebo závěsy.

Pusťte domů přírodu s barvou olivové ratolesti Olive Sprig

Další společností, která udává trendy výběrem své top barvy je Dulux. Pro ně je barvou, kterou se bude v roce 2022 inspirovat svět designerů Olive Sprig – barva olivové ratolesti. Souhlasí s nimi i profesionálové ze společnosti PPG. Světle zelenožlutá barva má uklidňující, ale zároveň zvídavý účinek, navozuje pocit svěžesti a skvěle zapadá do vybavení v interiéru i exteriéru.

Barva roku 2022 | Centrum Kaštanová

Olivový odstín zelené pomůže člověku se soustředit. Může ho tedy i probrat, proto stojí za úvahu aplikovat jej do koupelny. Ze široké nabídky na showroomu Keraservis objevíte trendy obklady nebo mozaiky.

Barva roku 2022 | Centrum Kaštanová

Sáhnout po ní můžet i při vybavování obývacího pokoje. V barvě Olive Sprig najdete například tapety, polštáře nebo čalouněcí látky. Do barvy roku tak můžete obléci i stávající nábytek a vdechnout mu tak nový život. Zároveň ji můžete přenést také na nábytek na balkoně nebo terase a použát barvu roku i v exteriérech. 

Navštivte Centrum bydlení a designu Kaštanová a přesvědčte se na vlastní oči, jak obšírně můžete barvy roku přenést do svého domova. 

Značky v novince

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.