Důležité sdělení:

Milí návštěvníci,

dovolujeme si vás upozornit, že recepce Centra bydlení a designu Kaštanová a showroom Keraservis budou v pátek 9. prosince otevřeny do 16 hodin

Děkujeme za pochopení.

Balkonový nábytek

Balkonový nábytek

Ať už máte balkon o rozměru pár metrů čtverečních nebo terasu velikosti malého hřiště, máte napůl vyhráno! Za odpočinkem na čerstvém vzduchu nemusíte jezdit daleko. Vybudujte na balkóně malou oázu odpočinku pro sebe a pro své přátele – základem je pohodlný balkónový nábytek.

Velký výběr balkonového nábytku najdete v showroomu DEHO. Vybírat si můžete z několika značek, například značka TODUS je synonymem pro originální venkovní nábytek s perfektním designem. Velký důraz klade na precizní zpracování a kvalitní materiály – výrobce používá výhradně jakostní textilie a ušlechtilý kov. Vybrat si můžete z pestré škály barevných odstínů a variací. Modely jsou navrženy českými designery. Designový nábytek barcelonské značky La Forma je tak trochu z jiného soudku, je vyroben z přírodních materiálů - především dřeva a ratanu. 

V showroomu DEHO vybavíte balkon kompletně. Kromě křesel a stolků zde pořídíte také nezbytné dekorace a především úžasné grily Vulcanus a Big Green Egg, bez kterých by vaše večírky na balkoně nebyly úplné.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.