Kusové koberce

Kusové koberce

Kusový koberec se vám skvěle hodí do místnosti, kde nechcete mít položený koberec celkově - zkrátka když potřebujete například jen zahřát nohy u sedací soupravy nebo u stolu. Navíc je kusový koberec skvělým doplňkem interiéru - vybírat můžete z různých tvarů, barev, vizuálů nebo materiálů. Nejenže na vás čekají jednotlivé kusy produktů s konkrétním barvou a provedením, ale také si můžete vybrat variantu z plošného koberce z role a nechat si jej upravit a obšít dle svého přání.

Značky

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Při výběru kusového koberce nejčastěji narazíte na různé varianty obdélníkových či kruhových variant všech velikostí. A co se týče materiálu, nejčastěji se nejspíš setkáte s polyamidem nebo polypropylenem. Jsou to praktické materiály, které se vyznačují dlouhou životností, lehkou údržbou a dobrými akustickými vlastnostmi. Jejich podstata umožňuje dlouhodobé zachování barvy, a tak se nemusíte bát, že by váš koberec v obývacím pokoji brzo vybledl. Další z materiálů používaných při výrobě koberců je například polyester nebo polyakryl, ale skvělým materiálem je rozhodně vlna. Koberce z vlny jsou velmi příjemné, hřejivé, vyznačují se snadnou údržbou ze své přírodní podstaty, ovšem nevýhodou může být vyšší cena. 

Na showroomu Optimal Interier Design můžete obdivovat nejen tyto materiály, ale například i viskózu ve všech možných variantách včetně koberců vyrobených ze 100% bambusové viskózy se saténovým povrchem nebo i koberce z papírových vláken. Skutečně si stačí vybrat jakýkoli vzor a na showroomu se už postarají o to, abyste měli kusový koberec dle vašeho přání.

Stačí se přijít inspirovat.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.