Mozaiky

Mozaiky

Máte rádi originalitu? Chcete do svého domova něco atypického, výjimečného a kreativního? Doporučujeme mozaiku. Malé barevné kousky, keramické či skleněné, poskládané do nevšedních tvarů poskytují tolik příležitostí, jak vytvořit malé či velké umělecké dílo, které bude prezentovat váš jedinečný vkus.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Tato ozdobná technika je prověřená časem, po staletí zdobila stěny i podlahy lázní starověkých paláců. Přesto, nebo právě proto, je stále aktuální a nadčasová, úspěšně ji můžete použít i nyní – v koupelně, kuchyni, u bazénu nebo ve venkovním i vnitřním wellness. V showroomu Keraservis si můžete vybrat z nepřeberného množství tvarů a barev. Nejjednodušší je vybrat si ze vzorů, které nabízejí jednotliví výrobci a poskládat je podle předem navržené předlohy. Další velmi zajímavou možností je vytvořit nástěnný obraz podle individuálníhu návrhu, známého uměleckého díla nebo i vlastní fantazie. Doporučujeme nechat se vést interiérovým designerem nebo architektem. Výsledek bude rozhodně stát za to.

Pokud vás široké možnosti použití mozaiky zaujaly, určitě si domluvte schůzku s odborníky v showroomu Keraservis, hned vedle showroomu si můžete v Café Kaštanová objednat vynikající kávu a když se rozhlédnete kolem sebe, najdete skleněnou mozaikou, která byla navržena na míru přímo naší kavárně.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.