NOVINKY

Realizace koupelny ve stavbě Vila vnitřní krajina

Realizace koupelny ve stavbě Vila vnitřní krajina

Introvertní stavba v Novém Jičíně nazývaná Vila vnitřní krajina si odnesla titul v soutěži Stavba roku 2021. Objekt navržený v architektonickém studiu Ateliér Štěpán se nachází nedaleko historického centra Nového Jičína i velkých parků, což příznivě ovlivňuje okolní klima. Samotná stavba si prostřednictvím atria vytváří vlastní obytnou krajinu s průhledy do okolního světa.

Realizace koupelny Keraservis | Centrum Kaštanová

Industriální, ale zabydlený styl

Stavba je rozložena na dvě podlaží a je umístěna v mírném svahu. Vstup do domu je v suterénu, kde se rovněž nachází dvojgaráž, technická místnost, šatna, sklady a kancelář. Dům disponuje také pokojem pro hosty, včetně koupelny a WC. Samostatná koupelna a šatna je také u hlavní ložnice. A právě na vybavení koupelen a toalet se podílel náš partner Keraservis.

Realizace koupelny Keraservis | Centrum Kaštanová

V celé stavbě jsou dominantní dva stavební materiály – beton a dřevo. Betonové prvky se objevují i na stěnách v koupelně v podobě velkoformátových obkladů s betonovým vzorem. Beton v koupelně dodá místnosti dojem nadčasové elegance.

Osvědčená německá kvalita

V oblasti sanity bylo vsazeno na záruky kvality, perfektního designu a funkčnosti – německou značku Villeroy & Boch. Na dřevěné koupelnové skříňce je usazeno umyvadlo V&B Subway 2.0 Vanity White Alpin, které do interiéru skvěle zapadá díky měkkým tvarům a harmonickým proporcím. Nezbytným doplňkem umyvadla je baterie Axor Citerio. S chromovanou povrchovou úpravou podtrhuje luxusní a zároveň industriální ráz koupelny. Navíc díky intuitivnímu ovládání a velkorysým proporcím přináší uživatelům skutečný komfort při používání.

Realizace koupelny Keraservis | Centrum Kaštanová

Stylově zapadá i závěsná toaleta V&B Subway 2.0. Nejenže její robustní linie splňují industriální charakter koupelny, ale technologie zabudované v toaletě garantují maximální splachovací účinek při úspoře vody – funkce AquaReduct ušetří na jedno spláchnutí až 1,5 litru vody. Ke splachování slouží ovládací tlačítko TECEloop.

Při realizaci koupelny ve Vile vnitřní krajina se podařilo vytvořit nadčasový průmyslový, ale zároveň zabydlený prostor, který ctil vzhled celé stavby, jejž získala titul v soutěži Stavba roku 2021. Pokud vás realizace oslovila a také byste si chtěli nechat poradit od odborníků, navštivte showroom KeraservisCentru bydlení a designu Kaštanová.

O projektu

Název: Vila vnitřní krajina, Nový Jíčín
Autor projektu: Ateliér Štěpán s.r.o.
Zdroj fotografií: BoysPlayNice

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.