Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech od 18. 12. 2023 - 7. 1. 2024 bude showroom VALMAX uzavřený.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

TOP kolekce keramických obkladů 41zero42

TOP kolekce keramických obkladů 41zero42

Napoleon Bonaparte jednou řekl, že Itálie je příliš dlouhá. Soudě podle počtu designérských značek, které v této zemi vznikly, měl tento proslulý vojevůdce pravdu. Talentovaných designérů je od Udine až po Palermo víc než víkendových chat v českých luzích a hájích. Jednou z progresivních značek keramických obkladů a dlažeb je i 41zero42. Její produkci nyní nově nabízí i společnost Keraservis.

A opět jde o něco extra. Už jen samotný název 41zero42 signalizuje, že se nejedná jen tak o obyčejnou firmu. Nemusíte být Robert Langdon, abyste tuto šifru rozluštili. Název vychází z poštovního směrovacího čísla místa, kde společnost sídlí. Jednoduchost PSČ v názvu společnosti slouží k identifikaci kořenů a hodnot, které lidé v 41zero42 vyznávají a ze kterých ve své tvorbě vycházejí. Lidé v 41zero42 jsou vyslovení patrioti a deklarují tak hrdost k místu, kde pracují. Ne, neotvírejte Google Maps. Jedná se o město Fiorano Modenese, které se nachází v těsném sousedství legendárního Maranella, rodiště automobilové značky Ferrari. 

#blog_528#

Mladí designéři z 41zero42 svou odlišnost deklarují nejen názvem, ale i přístupem k práci. Sami sebe nazývají vypravěči příběhů a ti jsou zdrojem originality a kreativity jejich tvorby – každá kolekce má svůj vlastní. Každý produkt, každý obklad, každá dlažba přináší konkrétní sdělení, o které se chtějí autoři se zbytkem světa podělit.

Produkty modenského výrobce 41zero42 přinášejí vynikající kvalitu, neustálý posun v technologii výroby a hlavně (!) mimořádně svěží a odvážný design. Nevšední dekory vznikají propojováním různých prvků s různým kontextem, průmyslových a čistě řemeslných prvků, zářivých a neutrálních barev, přírodních motivů s geometrickými prvky a minimalistického prostředí s maximalistickými vzory.

Kolekce 41zero42 jsou extrémně univerzální – dobře se vyjímají jak v soukromých interiérech, tak ve veřejném prostoru. 41zero42 jsou novou hvězdou na nebi moderního interiérového designu.

#blog_529#

Pro ještě více Itálie kontaktujte Keraservis.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2021 - přečtěte si jej celý ZDE.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Jaké novinky a trendy rezonují na poli designu výrobků výplní stavebních otvorů? Názorně si ukažme v portfoli...

Moderní dům, který levituje nad Brnem

Další architektonická dominanta Brna! Jaký dům se to objevil v jeho kopcích? Stavba, kterou tvoří dvě horizon...

Jak se staví pasivní dům?

Moderní trendy ve stavebnictví a současné všudypřítomné hledání úspor způsobují, že čím dál více budov se sta...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.