NOVINKY

TOP kolekce keramických obkladů 41zero42

TOP kolekce keramických obkladů 41zero42

Napoleon Bonaparte jednou řekl, že Itálie je příliš dlouhá. Soudě podle počtu designérských značek, které v této zemi vznikly, měl tento proslulý vojevůdce pravdu. Talentovaných designérů je od Udine až po Palermo víc než víkendových chat v českých luzích a hájích. Jednou z progresivních značek keramických obkladů a dlažeb je i 41zero42. Její produkci nyní nově nabízí i společnost Keraservis.

A opět jde o něco extra. Už jen samotný název 41zero42 signalizuje, že se nejedná jen tak o obyčejnou firmu. Nemusíte být Robert Langdon, abyste tuto šifru rozluštili. Název vychází z poštovního směrovacího čísla místa, kde společnost sídlí. Jednoduchost PSČ v názvu společnosti slouží k identifikaci kořenů a hodnot, které lidé v 41zero42 vyznávají a ze kterých ve své tvorbě vycházejí. Lidé v 41zero42 jsou vyslovení patrioti a deklarují tak hrdost k místu, kde pracují. Ne, neotvírejte Google Maps. Jedná se o město Fiorano Modenese, které se nachází v těsném sousedství legendárního Maranella, rodiště automobilové značky Ferrari. 

#blog_528#

Mladí designéři z 41zero42 svou odlišnost deklarují nejen názvem, ale i přístupem k práci. Sami sebe nazývají vypravěči příběhů a ti jsou zdrojem originality a kreativity jejich tvorby – každá kolekce má svůj vlastní. Každý produkt, každý obklad, každá dlažba přináší konkrétní sdělení, o které se chtějí autoři se zbytkem světa podělit.

Produkty modenského výrobce 41zero42 přinášejí vynikající kvalitu, neustálý posun v technologii výroby a hlavně (!) mimořádně svěží a odvážný design. Nevšední dekory vznikají propojováním různých prvků s různým kontextem, průmyslových a čistě řemeslných prvků, zářivých a neutrálních barev, přírodních motivů s geometrickými prvky a minimalistického prostředí s maximalistickými vzory.

Kolekce 41zero42 jsou extrémně univerzální – dobře se vyjímají jak v soukromých interiérech, tak ve veřejném prostoru. 41zero42 jsou novou hvězdou na nebi moderního interiérového designu.

#blog_529#

Pro ještě více Itálie kontaktujte Keraservis.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2021 - přečtěte si jej celý ZDE.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.