NOVINKY

TOP kolekce keramických obkladů 41zero42

Napoleon Bonaparte jednou řekl, že Itálie je příliš dlouhá. Soudě podle počtu designérských značek, které v této zemi vznikly, měl tento proslulý vojevůdce pravdu. Talentovaných designérů je od Udine až po Palermo víc než víkendových chat v českých luzích a hájích. Jednou z progresivních značek keramických obkladů a dlažeb je i 41zero42. Její produkci nyní nově nabízí i společnost Keraservis.

A opět jde o něco extra. Už jen samotný název 41zero42 signalizuje, že se nejedná jen tak o obyčejnou firmu. Nemusíte být Robert Langdon, abyste tuto šifru rozluštili. Název vychází z poštovního směrovacího čísla místa, kde společnost sídlí. Jednoduchost PSČ v názvu společnosti slouží k identifikaci kořenů a hodnot, které lidé v 41zero42 vyznávají a ze kterých ve své tvorbě vycházejí. Lidé v 41zero42 jsou vyslovení patrioti a deklarují tak hrdost k místu, kde pracují. Ne, neotvírejte Google Maps. Jedná se o město Fiorano Modenese, které se nachází v těsném sousedství legendárního Maranella, rodiště automobilové značky Ferrari. 

#blog_528#

Mladí designéři z 41zero42 svou odlišnost deklarují nejen názvem, ale i přístupem k práci. Sami sebe nazývají vypravěči příběhů a ti jsou zdrojem originality a kreativity jejich tvorby – každá kolekce má svůj vlastní. Každý produkt, každý obklad, každá dlažba přináší konkrétní sdělení, o které se chtějí autoři se zbytkem světa podělit.

Produkty modenského výrobce 41zero42 přinášejí vynikající kvalitu, neustálý posun v technologii výroby a hlavně (!) mimořádně svěží a odvážný design. Nevšední dekory vznikají propojováním různých prvků s různým kontextem, průmyslových a čistě řemeslných prvků, zářivých a neutrálních barev, přírodních motivů s geometrickými prvky a minimalistického prostředí s maximalistickými vzory.

Kolekce 41zero42 jsou extrémně univerzální – dobře se vyjímají jak v soukromých interiérech, tak ve veřejném prostoru. 41zero42 jsou novou hvězdou na nebi moderního interiérového designu.

#blog_529#

Pro ještě více Itálie kontaktujte Keraservis.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2021 - přečtěte si jej celý ZDE.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Vyzkoušejte kvalitu stavebních výplní Schüco v CHV

Co má pro vás Schüco připravené ve své expozici? Dlouholéta tradice s důrazem na kvalitu provedení a použit...

Expozice UPONOR v Centru hrubé výstavby

Prozkoumejte možnosti bezpečné dodávky pitné vody, účinného vytápění a spolehlivé infrastruktury s důrazem na...

Otevření nového Smart Home Atelieru

Co si představíte, když se řekne chytrá domácnost? Robotický ženský hlas, který splní vaše povely? Máte pravd...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.