NOVINKY

Designová venkovní dlažba

Designová venkovní dlažba

Vybrat kvalitní venkovní dlažbu - to není jen tak. V našem podnebí je totiž dlažba vystavena mnoha vlivům. Když pomineme náročnost z hlediska využívání, tak je velmi důležité se zaměřit na změny, které způsobují povětrnostní podmínky. Vytrvalé a mnohdy kyselé deště, sníh, kroupy, spalující sluneční paprsky nebo mrazy - to je jen krátce pro představu, čemu všemu musí dlažba odolávat…

Jak tedy vybírat? Jaké jsou možnosti? Například se můžete zaměřit na keramickou dlažbu nebo dlažbu betonovou….

Venkovní dlažba

Designová keramická dlažba

Kvalitní a decentní provedení dlažby můžete získat například od keramické dlažby. A to se speciální variantou, která je pojmenována LASTRA. Ta je specifická svou tloušťkou - 20 mm. Silné dlaždice jsou ošetřeny, aby odolávaly povětrnostním podmínkám a zároveň je s pomocí tohoto ošetření zabezpečeno, že neuklouznete u bazénu. Dlažba totiž nenasáká. Zkrátka varianta, která myslí na všechny proměnné.

Nabídka keramické dlažby LASTRA navíc skýtá široké možnosti designových provedení - imitace dřeva nebo kamenů jsou natolik autentické, že sami budete překvapeni. I pokládka této dlažby není nic složitého. Můžete využít způsobu aplikace na terče anebo dlažbu usadit přímo do písku či kamínků.

Pro více informací se můžete inspirovat v showroomu Keraservis.

Venkovní dlažba

Betonové prvky, které překvapí

To, že beton je materiálem, který se domovech těší oblibě téměř na každém koutu není žádná novinka. Můžete najít betonová umyvadla, betonové stolky, betonovou stěrku a také betonové osvětlení. Betonová dlažba se sice nemusí zdát být převratem, ale její provedení a design vás může překvapit. Širokou nabídku si můžete sami ověřit u našeho partnera Presbeton - jejich největším favoritem je série Bark imitující přírodní dřevo.

Dlažba je mrazuvzdorná a ošetřena impregnací Protect System TOP proti znečištění a pronikání vody. Kromě těchto kvalitativních vlastností, je ale velkou výhodou kolekce její multifunkčnost. V rámci kolekce se můžete těšit na její ucelenost - součástí jsou dlažby, palisády, travní lem, žlab do dlažby, schody a květináče. Všechny tyto betonové prvky mají jednotný reliéf v podobě imitace prkna. Celá zahrada v jednotném stylu!

Ať už dáváte přednost betonové nebo keramické dlažbě, inspirovat se můžete přímo v prostorách Centra Kaštanová - u partnerů Keraservis a Presbeton.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.