NOVINKY

Poznejte odolné vinylové podlahy – rigidní podlahy

Rigidní podlahy Supellex | Centrum Kaštanová

Vinylové podlahy patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny. Kvůli jejich citlivosti na teplotní výkyvy však v někom mohly vzbuzovat obavy. Řešením jsou rigidní podlahy, které díky pevnému minerálnímu jádru vydrží i prudké změny teplot nebo permanentní sluneční světlo. V nabídce podlahového studia Supellex je najdete jako kolekci DESIGNART od značky Gerlor nebo vinylové podlahy Wineo®.

Vlastnosti rigidní podlahy

Kamenné plastové kompozitní vinylové podlahy (také SPC podlahy) nebo rigidní vinyl mají jádro ze směsi vápence a stabilizátorů. Jedná se o extrémně odolné podlahy, které zvládnou i vysokou zátěž. Navíc jsou díky robustním zámkům vodotěsné a rezistentní vůči vlhkosti. Můžete si je vybrat tedy i v případě rekonstrukce starého domu, pro které bývají problémy s vlhkostí typické.

SPC podlahy mají navíc i integrovanou podložku, která slouží jako akustická izolace. Podlahu již tedy není nutné více podkládat izolačním materiálem. Díky tomu, že snášejí prudké teplotní změny jsou rigidní podlahy vhodné na podlahové topení.

Rigidní vinylové podlahy Supellex | Centrum Kaštanová

Snadná údržba i univerzální použití

Rigidní podlahy mají vysokou tloušťku nášlapné vrstvy. To zaručí kromě pohodlí také snadnou údržbu. Na úklid tohoto typu vinylové podlahy vám bude stačit smeták a běžné čisticí prostředky.  Beze strachu je můžete použít i do místností s vysokou zátěží, jako kuchyň nebo koupelna.

Díky jádru z přírodních materiálů (typicky vápenec nebo křemičitan) zvládá rigidní vinyl lépe rychlé teplotní přechody. Nemusíte se proto bát, umístit je například k francouzskému oknu nebo balkónovým dveřím.

Jak vidíte, v rodině vinylových podlah se jedná o revoluční krok dopředu. Přijďte si kolekce rigidních podlah prohlédnout na vlastní oči do showroomu Supellex v Centru bydlení a designu Kaštanová.

Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.