NOVINKY

Objevte tu pravou podlahu pro vás ve Světě podlah

Vyberte si podlahu ve Světě podlah

Podlahy jsou nedílnou součástí našeho bydlení. V nemalé míře ovlivňují, jak se doma cítíme. Proto bychom výběr podlahové krytiny neměli podcenit. Není nám přece jedno, po čem budeme každý den chodit nebo na čem si budou hrát naše děti. Každý druh podlahy má jiné vlastnosti a vyznat se v široké nabídce podlahovin může být složité. Proto náš partner Supellex vytvořil přehledný web Svět podlah, na kterém najdete odpovědi na všechny otázky na téma, jakou vybrat podlahu.

Načerpejte inspiraci i informace

Sortiment podlahovin se může zdát kvůli své obšírnosti nepřehledný. Je lepší zvolit vinylovou podlahu plovoucí nebo lepenou? Jaké jsou výhody dřevěné podlahy? Jaké jsou možnosti, pokud chci co nejvíce ekologickou podlahu? Na všechny tyto otázky najdete na novém webu v sekci Magazín. Podlahy jsou tam pod skutečným drobnohledem a prozkoumáte je od A do Z.

Vyberte si podlahu na webu Svět podlah

Na webu najdete samozřejmě také konkrétní kolekce podlah, které si můžete prostřednictvím Supellexu pořídit. U každé kolekce najdete specifikace, do jakých prostor je vhodné ji umístit, jak je náročná údržba nebo jaké jsou dostupné dekory. Pokud vám padne do oka konkrétní podlahovina, můžete na sebe snadno zanechat kontakt a podlahový odborník Supellexu se vám ozve.

Vyberte si podlahu na webu Svět podlah

Podlahy na vlastní oči

O vzhledu a vlastnostech jednotlivých typů podlahovin se můžete samozřejmě přesvědčit i na vlastní oči. Přijďte do showroomu SupellexCentru bydlení a designu Kaštanová a prohlédněte si vzorky vinylových podlah nebo horké exkluzivní novinky v sortimentu Supellexu – dřevěné podlahy z kolekce the family.

Navštivte Svět podlah a objevte podlahu, která dotvoří domov podle vašich představ.  

Vyberte si podlahu na webu Svět podlah | Kaštanová

Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.