NOVINKY

Objevte tu pravou podlahu pro vás ve Světě podlah

Vyberte si podlahu ve Světě podlah

Podlahy jsou nedílnou součástí našeho bydlení. V nemalé míře ovlivňují, jak se doma cítíme. Proto bychom výběr podlahové krytiny neměli podcenit. Není nám přece jedno, po čem budeme každý den chodit nebo na čem si budou hrát naše děti. Každý druh podlahy má jiné vlastnosti a vyznat se v široké nabídce podlahovin může být složité. Proto náš partner Supellex vytvořil přehledný web Svět podlah, na kterém najdete odpovědi na všechny otázky na téma, jakou vybrat podlahu.

Načerpejte inspiraci i informace

Sortiment podlahovin se může zdát kvůli své obšírnosti nepřehledný. Je lepší zvolit vinylovou podlahu plovoucí nebo lepenou? Jaké jsou výhody dřevěné podlahy? Jaké jsou možnosti, pokud chci co nejvíce ekologickou podlahu? Na všechny tyto otázky najdete na novém webu v sekci Magazín. Podlahy jsou tam pod skutečným drobnohledem a prozkoumáte je od A do Z.

Vyberte si podlahu na webu Svět podlah

Na webu najdete samozřejmě také konkrétní kolekce podlah, které si můžete prostřednictvím Supellexu pořídit. U každé kolekce najdete specifikace, do jakých prostor je vhodné ji umístit, jak je náročná údržba nebo jaké jsou dostupné dekory. Pokud vám padne do oka konkrétní podlahovina, můžete na sebe snadno zanechat kontakt a podlahový odborník Supellexu se vám ozve.

Vyberte si podlahu na webu Svět podlah

Podlahy na vlastní oči

O vzhledu a vlastnostech jednotlivých typů podlahovin se můžete samozřejmě přesvědčit i na vlastní oči. Přijďte do showroomu SupellexCentru bydlení a designu Kaštanová a prohlédněte si vzorky vinylových podlah nebo horké exkluzivní novinky v sortimentu Supellexu – dřevěné podlahy z kolekce the family.

Navštivte Svět podlah a objevte podlahu, která dotvoří domov podle vašich představ.  

Vyberte si podlahu na webu Svět podlah | Kaštanová

Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.