NOVINKY

Venkovní pohoda na terasových prknech Garden Deck

Venkovní pohoda na terasových prknech Garden Deck

S rostoucími teplotami trávíme víc a víc času v exteriéru našich domů. Relaxujeme, setkáváme se s přáteli, grilujeme nebo se jen tak vystavujeme slunečním paprskům. Nejčastěji se tyto příjemné aktivity dají provozovat na terase. Pokud ji tedy nemáte, nezbývá než o ní začít vážně uvažovat. Pohodlné a stylové prostředí si nyní můžete vytvořit pomocí nové, ryze české kolekce terasových prken Garden Deck od společnosti Supellex.

Terasová prkna se hodí ke každému stylu venkovního posezení. Prkna Garden Deck mají pět barevných provedenídvě možnosti povrchu. Jsou vyrobena z kvalitního materiálu, jsou odolná a – co je podstatné – snadno omyvatelná. Za těmito vlastnostmi stojí fakt, že tyto terasové podlahy se skládají z dřeva a plastu v určitém poměru. I díky tomu se velmi snadno udržují. Po zimě je můžete jen vystříkat vodou, popřípadě „přeběhnout“ tvrdším koštětem. Ideálním prostředkem k čištění je vapka. Na rozdíl od mnohých jiných řešení teras tato prkna neztrácejí barvu po celou svou životnost, tedy desítky let. Zkrátka a dobře, prkna Garden Deck vydrží vysoké letní teploty i prudké mrazy, aniž by se jakkoliv poničila.

#blog_507#

Prkna Garden Deck jsou díky své barevné stálosti velmi využívaná jako obložení bazénů. Nepřijde si na ně ani voda – podlaha zkrátka nepouští barvu a na rozdíl od celodřevěných podlah se nemusíte bát ani nepříjemných třísek.

#blog_506#

Společnost Supellex vám k samotné terasové podlaze dodá i veškeré příslušenství: podkladní hranoly, upevňovací kryty, lišty na zakončení a další.

Chcete se o terasových prknech dozvědět více? Tak neváhejte, kontaktujte odborníky a užijte si krásné dny na terase Garden Deck od Supellexu.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2021. Celý magazín nebo předešlá čísla si můžete přečíst ZDE.

Chci se dozvědět více o terasových prknech Garden Deck


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.