NOVINKY

Jak ušetřit na stavbě domu?

Jak ušetřit na stavbě domu

S rostoucími cenami nemovitostí i materiálů stále více lidem přichází na mysl, zda se vůbec investice do vlastního bydlení vyplatí a zda si ji mohou dovolit. Není lepší počkat, až stavební materiály zlevní? Odpověď by mohl s určitostí říct jen někdo s věšteckou koulí. Z dosavadních informací ale pokles cen v nejbližší době není pravděpodobný. Odklad stavby tedy není řešením. Ideálním naopak je stavbu pokud možno neodkládat a ke stavbě domu zvolit kvalitní zdivo, které vám v budoucnu zajistí finanční úsporu na energiích a dalších opravách.

Do celkové ceny stavebního materiálu se kromě ceny surovin promítají i stále rostoucí mzdy zaměstnanců, stejně jako úbytek pracovních sil. Přesto, nebo možná o to více, jsou nemovitosti vnímány jako hodnotná investice. Domy postavené z trvanlivých bloků, jako jsou cihly, neztrácejí v budoucnu svoji hodnotu ani kvalitu. Proto se dá říci, že čím dříve cihly nakoupíte, tím lépe.

Ušetřete s cihelným systémem HELUZ

Jak tedy můžete výběrem zdiva ušetřit?

Výběrem cihel můžete ušetřit hned ve dvou rovinách. Nejdříve v samotné fázi hrubé stavby, kdy k výstavbě využijete cihly pro jednovrstvé zdění. Příkladem takových cihel jsou například HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1. S nimi ušetříte náklady za práci, protože hrubou stavbu zvládnete vystavět rychleji nebo dokonce svépomocí. Navíc tyto bloky nemusíte dodatečně zateplovat a samy o sobě udrží standardy pasivního domu. Kromě finanční úspory také vytvoříte pro svou rodinu zdravé vnitřní prostředí, protože zdivo stále dýchá. Nyní navíc můžete ušetřit díky speciální slevě na cihly HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1, která platí do 15. září 2022. 

Hrubou stavbu urychlíte také použitím tekuté malty HELUZ SIDI, kterou na cihly nanášíte válečkem. Cihelný systém HELUZ je navíc komplexní, takže obsahuje i doplňkové cihly, ze kterých pohodlně vystavíte rohy nebo ostění. S trochou nadsázky se dá říct, že cihelný systém HELUZ je jako lego pro dospělé – cihly do sebe perfektně zapadají a hrubá stavba rychle postupuje.

Ušetřete s cihelným systémem HELUZ

Šetříte i do budoucna

Jak již bylo zmíněno, stavbou domu z cihel HELUZ ušetříte nejen při samotné výstavbě, ale i do budoucna. Domy postavené z tohoto zdiva splňují kritéria pro nízkoenergetické až pasivní domy, což výrazně snižuje energetickou spotřebu domu, tedy i náklady na vytápění.

Přijďte si kompletní cihelný systém HELUZ prohlédnout do Centra hrubé výstavby a přesvědčte se o unikátních vlastnostech cihel na vlastní oči. Přečtěte si, jak probíhá realizace stavby rodinných domů právě z cihel HELUZ.

Ušetřete s cihelným systémem HELUZ

Značky v novince

Heluz

Od základu po komín. Heluz nabízí kvalitní cihly s různými parametry, stropy, překlady i komíny pro tuhá, kapalná či plynná paliva. Nabízí vysoký komfort při stavbě nízkoenergetických i pasivních domů. Díky širokému výběru cihel například z řady FAMILY si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi. Dobře vypálená, je tvrdá jako kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. Přijďte si ji prohlédnout.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.