Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Ušetřit na stavbě domu? S novinkou HELUZ SIDI!

Heluz SIDI | Kastanova

Ať už stavíte, rekonstruujete nebo zatím jen plánujete hrubou stavbu, tak se vám určitě stalo, že jste se trochu zamotali do počtů a řešení financí. Nebo také kalkulování času, jak dlouho to bude trvat. Záhadným způsobem se termín umí pořád posunovat dál a dál... Přesně s těmito problémy vám ale pomůže nový produkt HELUZ SIDI!

Malta Heluz

A o co vlastně jde? Jedná se o tekutou maltu se speciálními vlastnostmi - v podstatě si představte, že můžete zapomenout na tahání těžkých pytlů s cementem, zajištění písku, vody a dalších pracovníků, kteří by s tím pomohli... Není to krásná představa? Prostě jen přijdete, otevřete kyblík s maltou HELUZ SIDI, jemně promícháte a můžete začít nanášet! No a když už jsme u nanášení, tak to je také velmi jednoduché. Prostě jen vezmete váleček a nanesete tenkou vrstvu. Přesně tak, jako kdybyste malovali!

Nanášení malty HELUZ SIDI

Společnost HELUZ už delší dobu hledala řešení, které by nejen usnadnilo práci, ale zároveň i podpořilo kvalitní vlastnosti jejich cihel. Po dobu tří let vyvíjeli a upravovali složení, aby mohli představit unikátní produkt, s kterým se velmi jednoduše pracuje a přitom vykazuje obdobné vlastnosti, jako složitější proces přípravy a aplikace cementové tenkovrstvé malty. Může se tak pyšnit mechanickými, tepelnětechnickými, akustickými i trvanlivými vlastnostmi„HELUZ SIDI je předem připravená silikátově-disperzní malta pro tenkovrstvé zdění. Můžeme si ji představit jako hustší barvu na malování. Je to z výroby namíchaná směs, nic se do ní už na stavbě nepřidává, takže odpadá riziko jejího znehodnocení neodbornou úpravou, jako je přidání nesprávného množství vody do sypké cementové malty. Stačí otevřít kyblík s maltou HELUZ SIDI, ponořit do ní systémový váleček a mohu nanášet maltu na cihly a zdít. Jedná se o novou technologii zdění, která zajistí deklarované technické parametry výsledné konstrukce běžně dosažitelným úsilím na stavbě,“ takhle popisuje produkt Ing. Pavel Heinrich, produktový manažer společnosti Heluz.

Kyblík HELUZ SIDI

Z hlediska technického procesu můžete maltu HELUZ SIDI používat pro zdění vnitřních i vnějších nosných stěn a příček a to dokonce již při teplotě od 1°C. Ke kyblíku dostanete i speciální strukturovaný váleček, ten ponoříte do kyblíku a nanesete tenkou vrstvu na cihly. Jednoduše můžete postupovat dále, protože schnutí je optimalizováno tak, aby vám zůstala přibližně 15minutová mezera, kdy máte ještě možnost s cihlou hnout a vyrovnat ji. 

Zaujala vás tato novinka? Více si o ní můžete přečíst na stránkách HELUZ.

Od teď stavět jen jednoduše!

Set HELUZ SIDI

 

Zdroj: TZ Heluz - Postavte si pasivní nebo nízkoenergetický dům z cihel rychle a úsporně, 2019

Značky v novince

Heluz

Od základu po komín. Heluz nabízí kvalitní cihly s různými parametry, stropy, překlady i komíny pro tuhá, kapalná či plynná paliva. Nabízí vysoký komfort při stavbě nízkoenergetických i pasivních domů. Díky širokému výběru cihel například z řady FAMILY si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi. Dobře vypálená, je tvrdá jako kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. Přijďte si ji prohlédnout.

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.