Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Vítězná vířivka i pro vaši zahradu!

Vítězná vířivka i pro vaši zahradu!

Letní dny jsou už skoro za rohem, a proto se spolu pojďme podívat na to, jaký další šperk může vyzdobit vaši zahradu. Co ještě chybí pro vytvoření dokonalé oázy klidu, kde můžete bez jakýchkoli starostí odpočívat a nabírat nové síly? Stylová pergola, pod kterou se nachází moderní zahradní nábytek a kousek vedle vířivka, na kterou je radost pohledět, natož do ní ihned skočit! A my vám představíme vířivku, která se může pyšnit hned několika vítěznými designovými tituly.

Vířivka od EuroWellness

Kubistické tvary pro rozmanitou zahradu

Známá německá firma Villeroy & Boch vyrábí a po celém světě dodává stylové vybavení do koupelny, a proto bylo jen logické, aby se zaměřila i na vybavení spa & wellness, tedy i nakoukla pod pokličku k vířivkám. Nabízí hned 4 kolekce vířivek X-Series, Comfort, Premium a Design a v nich dvacítku různých typů modelů. Můžete si vybírat vířivku podle počtu osob, podle funkcí nebo také podle masážních stylů.

A i když se může zdát, že kubismem oplývají všechny modely, tak přece jen jedna kolekce doslova vyzdvihuje přednosti těch nejrovnějších linií. Kolekce Design Line nabízí model vířivky Just Silence - jak již název napovídá, nemusíte zde hledat nic složitého jen ticho a blažený odpočinek. Just Silence nabízí 2 velikosti vířivky - klasickou, která nabídne odpočinek až pěti lidem a také menší variantu Just Silence Compact, která svým drobnějším provedením poskytne relax třem lidem. A právě tento typ vířivky se stal jasným favoritem a získal hned dvě designové ocenění - iF Design Award 2015 a cena Red Dot 2016. 

Ticho, moderní rovné linie a prvotřídní masáž - to je přesně to, co si chcete po náročném dni dopřát!

Vířivka od EuroWellness

Zažijte individuální masáž, na kterou nezapomenete!

A právě u té masáže se na chvilku zastavme. Vířivky Villeroy & Boch, jako jediné na trhu, totiž nabízí systém vyměnitelných masážních panelů Jet Pack. Vy si tedy zakoupíte "pouze jednu" vířivku, ale s ní získáváte možnost několika desítek rozdílných masáží. Abychom ale byli přesní, tak tyto masáže se skrývají pod názvem hydroterapie. Bublající proud vody, tolik pro vířivky typický, totiž podporuje krevní oběh, vyplavuje endorfiny uklidňující naši mysl a celkově tak pomáhá k dokonalé relaxaci. 

A jak to funguje? Stačí se jen rozhodnout, jakou masáž si chcete zrovna dnes užít, vybrat konkrétní model panelu a jednoduše jej ve vířivce vyměnit. Žádné složitosti - jen jednoduché zackvanutí... A pak už se stačí jen ponořit do vody a užívat si skvělou masáž.

Vířivka od EuroWellness

S vířivkou od EuroWellness ušetříte

Právě zmiňované vířivky na Kaštanové najdete v Centru hrubé výstavby (a také na zahradě Centra vedle zahradního posezení) a dodává je společnost EuroWellness. My vám ale musíme říct ještě jednu důležitou věc! Při výběru se totiž nestačí dívat jen na pořizovací cenu vířivky, ale také na její údržbu a spotřebu energií. Tady totiž vířivky Villeroy & Boch vyhrávají na plné čáře! Nejenže mají naprosto unikátní systém, který se prezentuje až o 90 % méně potrubí a tím pádem dokonale snižuje únik tepla vody, která v nich proudí, ale také nabízí celoplošnou izolaci vířivky. Vy se tak opravdu nemusíte bát, že by unikalo vaše drahocenné teplo a následně jste se nedoplatili na spotřebě elektřiny.  

Nejúspornější vířivka na trhu má ale také další prim - a to je sofistikovaný systém filtrování. Je zde využívána dvojitá filtrace s koloidním stříbrem a v kombinaci s ozonátorem vytváří kombo, které se postará o čistotu vaší vířivky. A vy opět ušetříte před častou výměnou vody v nádrži.

Vířivka od EuroWellness

Jednoznačně ale nesmíme zapomenout připomenout všechny designové doplňky a stylové řešení, které každá vířivka Villeroy & Boch nabízí - emotivní LED osvětlení obvodu vířivky a také uvnitř vířivky, intuitivní ovládání pomocí dotykového tabletu, čistota materiálů a jejich prvotřídní kvalita a také speciální povrch, který svým leskem uhrane každého, kdo vkročí na vaši zahradu.

Co vám budeme povídat - přijďte se sami přesvědčit do Centra bydlení a designu Kaštanová, jaká vířivka bude pro vás tou pravou.

A nezapomeňte - plavky s sebou!

Tento článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2020. Dané číslo i předchozí vydání si můžete prohlédnout online ZDE.

Značky v novince

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.