Zahradní nábytek

Zahradní nábytek

V dnešní uspěchané době je důležité správně odpočívat a co nejvíce volného času strávit venku. Pokud máte za domem zahradu, máte na půl vyhráno, za čerstvým vzduchem nemusíte jezdit daleko. Vytvořte si pohodlí v „obýváku pod širým nebem“. Základem venkovního posezení je kvalitní zahradní nábytek – bytelný stůl a židle, lehátka na slunění a také skvělý gril. Každý den můžete trávit příjemné chvíle na terase svého domu a užívat si příjemné posezení, grilování a chvíle s rodinou.

Široký výběr zahradního nábytku najdete v showroomu DEHO.  Vlajkovou lodí je sortiment českého výrobce značky TODUSoriginální zahradní nábytek se špičkovým designem. Židle, křesla, stoly nebo třeba zahradní lehátko k bazénu a k tomu je k dispozici celá řada doplňků. Výrobce klade velký důraz na správné ergonomické vlastnosti, perfektní zpracování z kvalitních materiálů – ušlechtilého kovu a textilií. Velkou výhodou je pestrý výběr barev. Většina modelů této značky je navržena českými designéry.

Zahradní nábytek barcelonské značky La Forma je trošku z jiného soudku, jsou to designové kousky vyrobené převážně z přírodních materiálů, ze dřeva nebo i z ratanu. A český výrobce Gravelli přichází s betonovými lavičkami a lehátky.

Ať už máte zahradu v jakémkoliv stylu, v DEHO se zahradní nábytek vyberete přesně podle svého vlastního vkusu. Přijďte si vybrat do showroomu DEHO na Kaštanové ten pravý nábytek pro vaši zahradu, vybrané zajímavé kousky si můžete prohlédnout a vyzkoušet na terase CAFE Kaštanová.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.