Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Vířivky od Eurowellness | Kaštanová

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a bydlení na Kaštanové prémiové vířivky od renomovaného výrobce Villeroy & Boch. Zaměřují se na poskytování vysoce kvalitních a technologicky vyspělých produktů, které splňují náročné požadavky architektů a designérů. Díky svému odbornému přístupu a širokému portfoliu nabízí komplexní řešení pro wellness zóny, které kombinují funkčnost, estetiku a komfort.

Vířivka Villeroy & Boch A5L Select

Představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají kompaktní a přitom plnohodnotnou venkovní vířivku s prvotřídními funkcemi. Díky svým rozměrům je tato vířivka ideální pro tři osoby a její kompaktní design umožňuje snadné umístění na terasubalkon nebo i do interiéru domu. Masážní trysky jsou rozmístěny tak, aby masírovaly všechny klíčové svalové skupiny, od zápěstí po hýždě a lýtka. Technologie JetPaks umožňuje individuální přizpůsobení masáže dle vašich potřeb, a s třemi JetPaks panely může vířivka obsahovat až 140 trysek.

Vířivka & Boch od firmy Eurowellness | Kaštanová

Kromě vynikajícího masážního zážitku nabízí A5L Select řadu dalších funkcí. LED osvětlení přispívá k atraktivní atmosféře večerních relaxačních sezení, zatímco dvojitá automatická filtrace a ozonátor zajišťují čistotu a hygienu vody. Dotykový displej umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání všech funkcíVířivka je vybavena termokrytem, který pomáhá udržovat stabilní teplotu vody, což umožňuje celoroční venkovní použití. Díky technologii, která minimalizuje spotřebu energie a vody, je vířívka A5L SELECT ekonomicky úsporná a ekologicky zodpovědná.

Na Kaštanové máme tuto vířivku vystavenou ve verzi SELECT Edition, ta představuje vrchol luxusu a inovace. Nabízí plné osvětlení, prémiový displej a dotykové ovládací prvky, a také osvětlený tichý vodopád pro dokonalou atmosféru relaxace.

Přečtěte si také 9 + 1 tip, jak vyšpěrkovat vaši zahradu k dokonalosti.

Vířivka Villeroy & Boch A6L Select

Tento model přináší dokonalý zážitek z relaxace po celý rok. S rozměry 224x203x86 cm a kapacitou pro tři až čtyři osoby, je tato vířivka ideální pro rodinné setkání nebo večer s přáteli. Oproti modelu A6 má A6L jednu pozici na ležení, což zvyšuje komfort a možnosti relaxace.

Vířivka & Boch od firmy Eurowellness | Kaštanová

Systém JetPak umožňuje individuální přizpůsobení masážních trysek podle vašich preferencí. Vířivka může obsahovat 73 až 182 trysek, které poskytují intenzivní a účinnou masáž. Dvojitá filtrace DelOzone a ozonátor zajišťují čistotu vody a minimalizují potřebu údržby. Integrovaný audio systém s Bluetooth technologií umožňuje poslouchat vaši oblíbenou hudbu během relaxace.

Podívat se u nás mužete na vířivku ve verzi SMART Edition, která představuje základní řadu vířivek Villeroy & Boch. Nabízí standardní vybavení pro každodenní relaxaci a je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivost a jednoduchost.

Koukáte po vhodné pergole na vaši zahradu? Co třeba bioklimatiská pergola BIOSSUN.

Vířivka Villeroy & Boch A7D Select

Kombinuje prostornost, komfort a špičkové technologie pro prvotřídní relaxační zážitek. S rozměry 224x224x91 cm a kapacitou pro čtyři až pět osob nabízí dostatek místa pro pohodlné sezení i ležení. Dvě pozice na ležení, každá s masáží zápěstí, kyčlí, lýtek a tryskami na nohy, zajišťují luxusní relaxaci.

Vířivka & Boch od firmy Eurowellness | Kaštanová

Vířivka umožňuje výběr z pěti JetPaks panelů, které umožňují individuální přizpůsobení masáže. S možností osazení až 232 trysek si můžete být jisti, že masáž bude plně odpovídat vašim potřebám. Výkonná čerpadla a efektivní systém vytápění zajišťují intenzivní a účinnou masáž. Dvojitá automatická filtrace, dezinfekce ozonátorem DelOzone a dotykový displej usnadňují údržbu a ovládání vířivky. Systém vytápění o výkonu 3 kW umožňuje celoroční použití.

Na Kaštanové máme tuto vířivku vystavenou ve verzi SELECT Edition.

Přijďte si k osobně prohlédnout a vyzkoušet tyto nové vířivky a navštivte Centrum designu a bydlení Kaštanová.

Mám zájem o více informací o nových vířivkách Villeroy & Boch od Eurowellness.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.