Roto
Roto logo

Roto

Přejít na web rotostresniokna.cz

Střešní okna a příslušenství Roto představují prvotřídní kvalitu v každém cenovém segmentu. Technologie střešních systémů Roto Frank je na trhu více než 75 let a dnes je jedním z předních výrobců střešních oken, výlezů a půdních schodů. Produkty Roto se vyrábí podle přísných německých standardů a jsou konstruovány podle nejnovějších technologických postupů s důrazem na vysokou užitnost, komfortní ovládání a propracovaný design. Přesvědčí vás svými vynikajícími vlastnostmi, dlouhou životností a jednoduchou údržbou. V roce 2020 společnost Roto představila první antimikrobiální kliku střešních oken, která okamžitě a dlouhodobě působí proti bakteriím a dalším mikrobům.

S čím vám pomůžeme:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Střešní okna jsou velmi oblíbeným řešením v moderních domech. S trendem využití každého místa jde ruku v ruce podkrovní byt, a proto i řešení oken. Společnost Roto dodává střešní okna různých typů, velikostí a řešení. Nejčastější otázkou jsou ale tepelně-izolační vlastnosti oken. Tedy aby v zimě neunikalo teplo a v létě aby se z pokoje nestalo živoucí peklo. Proto společnost neustála investuje do vývoje a hledá řešení, které bude dosahovat těch nejlepších kvalit. Díky nejnovějšímu zateplovacímu bloku WD, který je v oknech instalován, se nemusíte bát tepelných ztrát

Další bod, na který je potřeba se při výběru střešního okna zaměřit je styl otevírání. Ať už v ložnici, obývacím pokoji nebo v koupelně - při řešení umístění okna je potřeba zjistit kde jsou ukotveny otočné body a jakým směrem se okno dá otevřít. To zajímá především hospodyňky kvůli umývání oken. Proto můžete u výrobků společnosti Roto najít klasické kyvné řešení nebo i výsuvné systémy. Zajímavostí, především pro hůře dostupné prostory, je otevírání a zavírání oken pomocí dálkového ovládání. Buďto ovladačem, kterým můžete ovládat několik oken i doplňků pomocí jednoho přístroje, nebo pomocí ovládacích komponent, které jsou instalovány na zeď v podobě spínačů. 

Společnost Roto ale dodává i další doplňky a příslušenství. Nejčastěji vyhledávaným produktem, kromě samotných oken, jsou stínící prvky. Žaluzie nebo rolety jsou v mnoha barevných a materiálových provedeních opravdu velmi oblíbeným řešením. Můžete tak střešní okno doplnit stínícími nebo zatemňovacími žaluziemi a vybrat venkovní rolety, které je také možné ovládat pomocí dálkového ovladače.

A co je nejdůležitější? Výrobky si můžete přijít vyzkoušet do centra hrubé výstavby! Čeká tu na vás několik variant oken i doplňků. Budeme se na vás těšit!

Expozice společnosti Roto

Novinky & akce

Stavba domu krok za krokem

Mít vlastní dům a s tím spojené vlastní zázemí a pohodu je snem mnohých z nás. Cesta k dokonalému domovu je v...

Zaostřeno na střešní okna Roto

Téma úspor tepelné energie hýbe stavebnictvím již nějaký ten pátek a dotýká se celé řady stavebních prvků. Vý...

Chytří pomocníci do vašich domovů, co ušetří čas

Taky se vám zdá, že už skoro nemáte času nazbyt? Pořád v poklusu a volný čas si ne a ne najít? Tak na to zkus...

Výměna střešních oken. Bolehlav nebo ROTO?

Všechno stárne. Tento přirozený proces se nevyhne ani střešnímu oknu. A tak, když nastane ten den, kdy se roz...

Antimikrobiální klika Just Clean pro střešní okna

Věděli jste, že potřesením ruky se přenese více bakterií a virů než při polibku? Právě naše ruce jsou doslova...

Mycí poloha střešních oken - jak na to?

Kdo by si nezamiloval střešní okna... Nejenže dodávají podkrovní místnosti dostatečné světlo, zároveň ale nab...

Jak si poradit se stíněním střešních oken?

Střešní okna jsou praktická a velmi pěkně vypadají. V podkrovních bytech a místnostech dodávají dostatečné mn...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.