Roto
Roto logo

Roto

Roto je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Již desítky let je také ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím k vysoké užitnosti s komfortním ovládáním a propracovaným designem. Společnost Roto si postupně vybudovala pozici prémiové značky střešních oken. Potom vstoupila do oboru solární technologie a zaměřila se na střechy budoucnosti. Kompletní systémy integrované do střechy dnes v dokonalé syntéze spojují obě činnosti, ve kterých firma Roto vyniká.

Naše parketa:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 09:00 - 18:00
So 09:00 - 13:00

Střešní okna jsou velmi oblíbeným řešením v moderních domech. S trendem využití každého místa jde ruku v ruce podkrovní byt, a proto i řešení oken. Společnost Roto dodává střešní okna různých typů, velikostí a řešení. Nejčastější otázkou jsou ale tepelně-izolační vlastnosti oken. Tedy aby v zimě neunikalo teplo a v létě aby se z pokoje nestalo živoucí peklo. Proto společnost neustála investuje do vývoje a hledá řešení, které bude dosahovat těch nejlepších kvalit. Díky nejnovějšímu zateplovacímu bloku WD, který je v oknech instalován, se nemusíte bát tepelných ztrát

Další bod, na který je potřeba se při výběru střešního okna zaměřit je styl otevírání. Ať už v ložnici, obývacím pokoji nebo v koupelně - při řešení umístění okna je potřeba zjistit kde jsou ukotveny otočné body a jakým směrem se okno dá otevřít. To zajímá především hospodyňky kvůli umývání oken. Proto můžete u výrobků společnosti Roto najít klasické kyvné řešení nebo i výsuvné systémy. Zajímavostí, především pro hůře dostupné prostory, je otevírání a zavírání oken pomocí dálkového ovládání. Buďto ovladačem, kterým můžete ovládat několik oken i doplňků pomocí jednoho přístroje, nebo pomocí ovládacích komponent, které jsou instalovány na zeď v podobě spínačů. 

Společnost Roto ale dodává i další doplňky a příslušenství. Nejčastěji vyhledávaným produktem, kromě samotných oken, jsou stínící prvky. Žaluzie nebo rolety jsou v mnoha barevných a materiálových provedeních opravdu velmi oblíbeným řešením. Můžete tak střešní okno doplnit stínícími nebo zatemňovacími žaluziemi a vybrat venkovní rolety, které je také možné ovládat pomocí dálkového ovladače.

A co je nejdůležitější? Výrobky si můžete přijít vyzkoušet do centra hrubé výstavby! Čeká tu na vás několik variant oken i doplňků. Budeme se na vás těšit!

Novinky & akce

Mycí poloha střešních oken - jak na to?

Kdo by si nezamiloval střešní okna... Nejenže dodávají podkrovní místnosti dostatečné světlo, zároveň ale nab...

Jak si poradit se stíněním střešních oken?

Střešní okna jsou praktická a velmi pěkně vypadají. V podkrovních bytech a místnostech dodávají dostatečné mn...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.