NOVINKY

5 kroků na cestě k praktické kuchyni

Moderní kuchyně z Centra bydlení a designu

Není důležité, co jíte, ale v jaké kuchyni jídlo připravíte aneb několik tipů pro tu nejlepší kuchyni od DEHO.

Ať už preferujete českou klasiku, lokální speciality, street food nebo fine dining, je podstatné, v jakém prostředí onen pokrm připravujete. Stejně jako jinde, i v oblasti interiérů kuchyně se bedlivě sledují nové trendy - barvy, použité materiály, styly i zdánlivě nedůležité detaily. Nuže, pojďte se s námi inspirovat!

1. Sázkou na minimalismus rozhodně neprohloupíte

Jednoduché a čisté linie, ničím nerušený design, snadná kombinace barev a okřídlené heslo, že méně někdy znamená více. To jsou přesně ty hodnoty a zásady, které lze v kuchyních vidět čím dál častěji. Sledujeme to například v podobě absence úchytek na skříňkách s řešením bezúchytkových systémů. Díky jednoduchosti vyniknou materiály kuchyňské linky - – ta se sama o sobě stane skvělým dekoračním a především funkčním prvkem.

2. Tmavá je dobrá

Ty tam jsou doby, kdy tmavé barvy použité v interiéru byly takřka sprostým slovem. Tradovalo se o nich, že zmenšují prostor a působí smutně. Toto už neplatí! Černá, grafitová nebo kombinace odstínů šedé vytvářejí elegantní až luxusní dojem a především nabízí snadnou kombinaci barevných doplňků. O oživení prostoru se tak rozhodně nemusíte bát. Stejně tak je velkým trendem pro rok 2021 různá kombinace pro horní a dolní skříňky - – černá barva, stejně jako imitace dřeva umí vytvořit skutečně útulné prostředí.

Moderní kuchyně DEHO

3. Blýskněte se matnou

Další mýtus je vyvrácen: blyštivý lesk v kuchyních je totiž rovněž minulostí. Když máte na výběr decentní matnou, není se čemu divit. Už některé z vás slyšíme: „Vždyť na matné jdou vidět otisky prstů a je to pořád špinavé!” Ale prosím vás! Matné povrchy jsou dnes upravovány speciální technologií, díky které zůstávají skříňky decentní, čisté a především v nich nevidíte žádné rušivé odlesky.

Moderní kuchyně DEHO

4. Více úložného prostoru

"Sláva!" zajásá jistě každá pořádná hospodyňka. V kurzu jsou kuchyně s efektivním organizačním systémem. Výsuvné, otočné nebo sklápěcí systémy, které nabídnou i ten poslední milimetr úložného místa ve vašich skříních, jsou pro nás jednoznačným favoritem. Díky vysoké míře variability lze jakékoliv prostory vytvořit přesně podle vašich představ.

Moderní kuchyně DEHO

5. Chytrá domácnost = chytrá kuchyně

Píše se rok 2021 a byla by opravdu věčná škoda nevyužít chytrých zařízení i v kuchyni. Kde je problém napojit si kuchyňské aplikace pomocí Bluetooth na váš chytrý telefon a už cestou z práce si nechat ohřívat večeři? Nebo ovládat osvětlení, které vás ráno decentním přítmím pozdraví do nového dne a večer zase nabídne dostatek světla pro přípravu těch nejlepších pokrmů? OK, ne tak zhurta! Začněte třeba s chytrou kuchyňskou baterií. Suma sumárum. Ve finále je volba kuchyně jen a jen na vás. Ať už jsme vás tedy inspirovali pro vaši novou kuchyni, nebo jste stále na vážkách, tak se nám neváhejte ozvat. My v DEHO vám s kuchyní rádi pomůžeme a – od vizualizace až po realizaci.

Není nad to si vše prohlédnout na vlastní oči. A to se vám splní v showroomu DEHO v Centru bydlení a designu Kaštanová

Tento článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO - celý si jej můžete přečíst ZDE

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.