Krbová kamna

Krbová kamna

Krbová kamna a dokonalá idylka a relax s vínem nebo knihou v ruce. Užíváte si pohledu na plápolající oheň a zároveň rozjímáte u zvuků praskajícího dřeva. A co víc - pomocí krbových kamen můžete i pěkně vyhřát svůj domov. Pro to jsou ale důležité kvalitní rozvody a promyslet si, jak krb koncipovat a kde jej v místnosti umístit, aby z něj bylo co nejvíce užitku. A právě proto je vhodné o takovéto možnosti přemýšlet už v rámci hrubé stavby.

Centrum hrubé výstavby

Hede

Společnost Hede vyrábí špičková ryze česká krbová kamna, která technologicky i konstrukčně vychází z britských krbových kamen a jsou vyráběna z těch nejpokročilejších a nejodolnějších materiálů. Díky dlouholeté zkušenosti z výroby a vývoje dokáží odborně ohodnotit produkt, proto pro český trh vybírají a dovážejí krbová kamna, krbové vložky, sporáky, zahradní krby a grily, příslušenství ke kamnům a krbům. Kromě široké nabídky vlastních výrobků společnost Hede nabízí a zprostředkovává výrobky významných světových značek. Můžete si tak vybrat precizní švýcarská kamna, designová italská nebo zůstat věrni poctivým českým ručičkám.

Ať už v obývacím pokoji, jídelně anebo třeba v ložnici. Krbová kamna jsou skvělým doplňkem interiéru a především i jedním z těch praktických. Stačí jen promyslet, kam kamna umístit a po zatopení si během chvilky můžete užívat dokonalého tepla domova

Na výběr máte několik typů kamen. Můžete mít volně stojící, závěsné anebo nejvíce oblíbená krbová kamna v rámci instalace krbové vložky. Zkrátka kamna pěkně ve zdi. Tady se oblíbil jeden velký trend - rohová krbová kamna. Ty nabízejí totiž hned několik plusů v jednom - nejenže stylově naaranžujete roh stěny, ale především díky rohovému umístění získáváte multifunkčně rozvod tepla na více stran. Skleněná dvířka můžete vybírat hned v několika typech, které se rozlišují stupněm tepelné ochrany - tedy aby si například děti nepopálily ručičky, když se budou kolem kamen ochomýtat.

Na závěr jenom jednu malou připomínku. Velmi často slyšíme dotaz, jaký je rozdíl mezi krbem a krbovými kamny. Krb je totiž výklenek vybudovaný ve stěně a v něm je otevřené ohniště. Krbová kamna jsou v uzavřeném prostoru oddělujícím místnost od ohně a jeho zplodin. Ať už ale tento dokonalý dekorativně-funkční prvek nazýváte jakkoli, tak se můžete stavit do centra hrubé výstavby a my vám pomůžeme najít řešení pro vás. 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.