Důležité sdělení:
Milí návštěvníci,
v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO pro velkoobchodní odběratele, firmy a živnostníky. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince.
Děkujeme za pochopení.
Společnost mmcité představuje novou betonovou lavičku Construqta inspirovanou jedním ze základních konstrukčních prvků – příhradovým nosníkem. Bere si z něj tu nejpřirozenější inženýrskou krásu a v kultivované formě ji přenáší do krajinné architektury. Skoro třímetrový betonový kus odlitý z vysoce kvalitního UHPC betonu ukazuje při pohledu zblízka své propracované linie, zdálky svoji maximální transparentnost.
Lavičku tak díky jejímu designu lze využít nejen ve venkovním prostoru, ale i v interiéru. Například ve stavbě modlitebny Církve bratrské v Litomyšli se design Construqty skvěle propojil s minimalistickým vyzněním architektury Zdeňka Fránka.