Přichází Centrum Křižíkova

Přichází Centrum Křižíkova

Mladší sestra Kaštanové v Praze

Místo, kde se můžete nechat inspirovat a poté i realizovat své sny o novém domově. Místo, kde se setkávají architekti, developeři, stavební firmy a koncoví zákazníci. Jedinečný prostor, kde máte vše jako na dlani – vše k bydlení na jednom místě v uvolněné a příjemné atmosféře. To je Centrum bydlení a designu. A po čtyřech letech fungování naší Kaštanové hrdě oznamujeme, že přichází její mladší sestra do Prahy.

V říjnu 2018 se tak otevřou „brány“ do sedmi showroomů, kde se můžete nechat inspirovat vybavením a realizací vaší koupelny, podlah, interiérového vybavení, hrubé stavby, ale i topení, stínění, oken a dveří.

Centrum Křižíkova

Centrum bydlení a designu Křižíkova sídlí v pražském Karlíně – části Prahy, která doslova dýchá architekturou, designem a zároveň je oblastí, která již od minulého století fandí inovátorům. Vždyť právě na ulici, kde sídlíme, byla poprvé zprovozněna Křižíkova elektrická tramvajová doprava! A i název našeho Centra je inspirován samotným vynálezcem.

Centrum Křižíkova bylo přejmenováno z původního názvu Centrum Sokolovská především díky svému znovuotevření a rozšíření vlastních prostor. Křižíkova tedy disponuje 1000 m2. Už jen pár let nám zbývá a naše pasáž vám umožní průchod mezi ulicemi Sokolovská a Křižíkova. A také pokud se k nám do Prahy budete chystat hromadnou dopravou, tak si opravdu stačí již jen pamatovat jméno Křižíkova! Zastávky metra a tramvaje, které jsou vzdáleny jen pár desítek metrů od vchodu do našeho Centra, totiž nesou stejný název Křižíkova. Takhle už hned od začátku až do konce víte kudy a kam!  

Keraservis showroom

Nové showroomy

A na co se u nás můžete v Praze těšit? Keraservis vám ve svém třípatrovém showroomu nabídne inspiraci koupelen, které doslova dávají domovu duši a odborníci vám poradí s jakýmkoli zákoutím vaší koupelny. Z Keraservisu stačí sejít jen pár schodů a nacházíte se v showroomu firmy Heluz. Ti vám nabídnou českou kvalitu cihel, překladů a také se můžete podívat, jak si umí poradit s komíny. Ale i u samotného vchodu do showroomu Keraservis stačí vzhlédnout vzhůru a ihned začnete obdivovat unikátní kousky osvětlení firmy Monobrand. Schody nahoru vedou do showroomu, kde vás okouzlí jedinečné detaily osvětlení, vypínačů, kování a také i designové komunikační systémy.

Ať už se rozhodnete jít vchodem z pasáže nebo dveřmi z Keraservisu, vstoupíte do společného showroomu firem Supellex a DEHO. Supellex vám představí nejnovější trendy v podlahách a také vám nabídne tu nejlepší alternativu spolu s doporučením podlahářů, kteří si váš dům vezmou pěkně od podlahy! Hned krok vedle se zase přemístíte do prostoru interiérového vybavení a nábytku. DEHO vás zaujme svými designovými a jedinečnými křesly, sedacími soupravami, stoly a dekoračními doplňky. Inspirace a detaily, které vás nadchnou!  

O kousek dále v pasáži se dostanete k posledním showroomům našeho Centra, které by ale rozhodně neměly být opomíjeny! Showroom Porte KarpiWoodAl vám nabídne okna, dveře a různé varianty stínění. Pro svůj interiér se zde můžete nechat inspirovat krásnými a unikátními dveřmi, stavebními pouzdry pro posuvné dveře a také zrcadly, které dozajista rozzáří váš domov. Ovšem pro exteriér vašeho domu na vás zde čekají krásné varianty pergol – můžou být řešeny i na míru! A posledním jmenovaným tu pro vás máme showroom společnosti Korado. To je místo, které vás zahřeje nejen na duši, ale i na těle. Korado nabízí topná tělesa a ekonomické a zdraví prospěšné konvektory. Spolu s těmito výrobky jsou zde nabízeny i různé varianty odvětrávacích systémů.

Woodal showroom

To je krátké představení partnerů, kteří se nám v Centru bydlení a designu Křižíkova zabydlují. Přijďte nás navštívit! V malebném Karlíně se na vás budeme těšit, a zároveň jsou zde pro vás připravena i parkovací místa v sousedním parkovacím domě Lidlu. Komfort je tedy zajištěn již od začátku až po konec vaší návštěvy. Přijďte si za námi na kávu a nechte se inspirovat trendy, novinkami a spoustou dalších variant, které by se mohly vašemu domovu hodit!

 

Věříme, že nové Centrum Křižíkova pro vás bude unikátním a inspirujícím místem stejně jako naše Kaštanová. Do jeho realizace jsme vložili veškeré naše úsilí a celou duši, abychom dosáhli toho nejlepšího výsledku.

Přijďte nás do Centra bydlení a designu Křižíkova v Praze navštívit – budeme se těšit! 

Križíkova

www.krizikova.cz

Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova
Přichází Centrum Křižíkova

Předchozí Další Zavřít