NOVINKY

Přichází Centrum Křižíkova

Přichází Centrum Křižíkova

Místo, kde se můžete nechat inspirovat a poté i realizovat své sny o novém domově. Místo, kde se setkávají architekti, developeři, stavební firmy a koncoví zákazníci. Jedinečný prostor, kde máte vše jako na dlani – vše k bydlení na jednom místě v uvolněné a příjemné atmosféře. To je Centrum bydlení a designu. A po čtyřech letech fungování naší Kaštanové hrdě oznamujeme, že přichází její mladší sestra do Prahy.

V říjnu 2018 se tak otevřou „brány“ do sedmi showroomů, kde se můžete nechat inspirovat vybavením a realizací vaší koupelny, podlah, interiérového vybavení, hrubé stavby, ale i topení, stínění, oken a dveří.

Centrum Křižíkova

Centrum bydlení a designu Křižíkova sídlí v pražském Karlíně – části Prahy, která doslova dýchá architekturou, designem a zároveň je oblastí, která již od minulého století fandí inovátorům. Vždyť právě na ulici, kde sídlíme, byla poprvé zprovozněna Křižíkova elektrická tramvajová doprava! A i název našeho Centra je inspirován samotným vynálezcem.

Centrum Křižíkova bylo přejmenováno z původního názvu Centrum Sokolovská především díky svému znovuotevření a rozšíření vlastních prostor. Křižíkova tedy disponuje 1000 m2. Už jen pár let nám zbývá a naše pasáž vám umožní průchod mezi ulicemi Sokolovská a Křižíkova. A také pokud se k nám do Prahy budete chystat hromadnou dopravou, tak si opravdu stačí již jen pamatovat jméno Křižíkova! Zastávky metra a tramvaje, které jsou vzdáleny jen pár desítek metrů od vchodu do našeho Centra, totiž nesou stejný název Křižíkova. Takhle už hned od začátku až do konce víte kudy a kam!  

Keraservis

Nové showroomy

A na co se u nás můžete v Praze těšit? Keraservis vám ve svém třípatrovém showroomu nabídne inspiraci koupelen, které doslova dávají domovu duši a odborníci vám poradí s jakýmkoli zákoutím vaší koupelny. Z Keraservisu stačí sejít jen pár schodů a nacházíte se v showroomu firmy Heluz. Ti vám nabídnou českou kvalitu cihel, překladů a také se můžete podívat, jak si umí poradit s komíny. Ale i u samotného vchodu do showroomu Keraservis stačí vzhlédnout vzhůru a ihned začnete obdivovat unikátní kousky osvětlení firmy Monobrand. Schody nahoru vedou do showroomu, kde vás okouzlí jedinečné detaily osvětlení, vypínačů, kování a také i designové komunikační systémy.

O kousek dále v pasáži se dostanete k posledním showroomům našeho Centra, které by ale rozhodně neměly být opomíjeny! Showroom Porte Karpi a WoodAl vám nabídne okna, dveře a různé varianty stínění. Pro svůj interiér se zde můžete nechat inspirovat krásnými a unikátními dveřmi, stavebními pouzdry pro posuvné dveře a také zrcadly, které dozajista rozzáří váš domov. Ovšem pro exteriér vašeho domu na vás zde čekají krásné varianty pergol – můžou být řešeny i na míru! A posledním jmenovaným tu pro vás máme showroom společnosti Korado. To je místo, které vás zahřeje nejen na duši, ale i na těle. Korado nabízí topná tělesa a ekonomické a zdraví prospěšné konvektory. Spolu s těmito výrobky jsou zde nabízeny i různé varianty odvětrávacích systémů.

WoodAl

To je krátké představení partnerů, kteří se nám v Centru bydlení a designu Křižíkova zabydlují. Přijďte nás navštívit! V malebném Karlíně se na vás budeme těšit, a zároveň jsou zde pro vás připravena i parkovací místa v sousedním parkovacím domě Lidlu. Komfort je tedy zajištěn již od začátku až po konec vaší návštěvy. Přijďte si za námi na kávu a nechte se inspirovat trendy, novinkami a spoustou dalších variant, které by se mohly vašemu domovu hodit!

Věříme, že nové Centrum Křižíkova pro vás bude unikátním a inspirujícím místem stejně jako naše Kaštanová. Do jeho realizace jsme vložili veškeré naše úsilí a celou duši, abychom dosáhli toho nejlepšího výsledku.

Přijďte nás do Centra bydlení a designu Křižíkova v Praze navštívit – budeme se těšit! 

Křižíkova

www.krizikova.cz

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.