Pronájem prostor: Pronájem kanceláří o celkové rozloze 364 m2
PRONÁJEM

Pronájem kanceláří o celkové rozloze 364 m2

Kontakt
Otevírací doba
Po - Pá 09:00 - 18:00
So 09:00 - 13:00
Ne zavřeno
Kancelářské prostory k pronájmu v lokalitě Brno - Komárov.

Rozloha: od 12m2 po 37 m2. Celková plocha nabízených kanceláří je 364 m2. Po domluvě je možná rekonstrukce dle přání nájemce a vzájemné dohody - možnost případné investice ze strany nájemce a sníženého nájemného.

Dostupnost:  autem z centra Brna (4 minuty) i z dálnic D1 a D2 (3 minuty). Příjezd do areálu zajištěn z obou směrů. Dostatek parkovacích míst v rámci celého areálu. Možnost pronájmu vyhrazeného stání pouze pro Vás. Přímo před areálem je zastávka autobusů MHD 40, 48, 63, 67. Dojezd za 10 minut z hlavního nádraží, 8 minut od Vaňkovky a 5 minut ze Zvonařky. Konečná zastávka tramvaje v Komárově je dostupná autobusem směrem z, nebo do centra (dvě zastávky).
 
Prostor je momentálně nevyužívaný, k dispozici by mohl být po domluvě ihned.
 
Na ulici Hněvkovského projede denně 45 000 aut, viditelnost areálu s uliční délkou 300 metrů je výborná. Po dohodě je možné umístit Vaši reklamu v rámci areálu, nebo např. i na plot. Bližší informace Vám rádi poskytneme.

Noční ostraha areálu je zajištěna. Příjezd do areálu mimo běžnou otevírací dobu je v režimu 24/7 přes dvě automatické brány. Příchod pro pěší mimo běžnou otevírací dobu je v režimu 24/7 zajištěn brankou.

Přímo naproti areálu je možnost různých sportovních aktivit ve volnočasovém centru Komec. Výborná dostupnost také na cyklostezku.

Součástí areálu je foodtruck Krmelec, přímo vedle areálu je obchod s potravinami Lidl. Součástí hlavní budovy je pak i jídelna.

Možnost zřízení vašeho sídla nebo provozovny. Každý nájemce má samostatnou poštovní schránku a je označen na informačním navigačním systému v rámci areálu a dané budovy.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na 728 782 782. Rádi Vám flexibilně zajistíme prohlídku nabízených prostor.

Další prostory k pronájmu

Pronájem kanceláře 52m2

Kancelářské prostory k pronájmu v lokalitě Brno - Komárov. Rozloha: 52 m2Dostupnost:  autem z centra Brna (4 ...

Pronájem kanceláře 20m2

Kancelářské prostory k pronájmu v lokalitě Brno - Komárov. Rozloha: 19,7 m2Dostupnost:  autem z centra Brna (...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.