NOVINKY

Moderní bydlení v Rousínově - to nabízí Residence Lípové sady

Residence Lípové sady - Centrum Kaštanová

Prémiové bydlení nedaleko Brna. Svůj nový domov si můžete vybírat z možností rodinných domů nebo vilabytů. Vysoký komfort vybavení interiéru, promyšlená architektura stavby, soukromí nebo parkování pro 2 automobily na každém pozemku. To je jen malá ukázka toho, co vás zde čeká. Čtěte dále.

residence lipove sady

Najděte rodinné zázemí v Rousínově

Dojezdová vzdálenost do Brna, plná komunikační dostupnost a také zázemí mateřské i základní školy včetně sportovních programů a plné občanské obslužnosti. Přesně tohle nabízí zázemí téměř šestitisícového města Rousínov, které strategicky leží napůl cesty mezi Brnem a Vyškovem.

Pokud tedy hledáte zázemí, kde své rodině dopřát nový domov, je Rousínov skvělou volbou. Získáte všechnu základní vybavenost města v dojezdové vzdálenosti větších měst a přitom se zabydlíte na počátku úžasné Drahanské vrchoviny nabízející přírodu ve své plné kráse.

mapa residence lipove sady

Bude pro vás vhodnější dům nebo vilabyt?

A jaký je mezi nimi vlastně rozdíl? Máte na výběr z 27 domů a 21 vilabytů. Zatímco rodinné domy nabízí dispozici 5+kk s terasou a možností parkování dvou automobilů, vilabyty nabíz větší variabilitu. Vybírat můžete z dispozicí 2+kk a 3+kk s vlastní zahradou nebo na vás čekají vilabyty 4+kk s terasami. I zde jsou vám k ruce parkovací stání a volit lze mezi stáním volným, krytým nebo přímo s vlastní garáží.

Vyberte si svůj nový domov!

Residence Lípové Sady ve své bohaté nabídce téměř padesáti jednotek nabízí domov pro mladé páry i rodiny. Prohlédněte si proto detailní nabídku těchto domů a bytů - není nad čím přemýšlet, rezervace se zaplňují!

Prohlédněte si interiér domů a bytů v galerii článku.

V případě zájmu kontaktujte pana Vlastimila Pohajdu z realitní kanceláře PK Real Estate na telefonním čísle 774 402 178 nebo emailem na vlastimil.pohajda@pkrealestate.cz.

Webové stránky projektu - https://www.residencelipovesady.cz/

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.