NOVINKY

Není lamela jako lamela. LOMAX přichází s novinkou, která nemá konkurenci.

Nové lamely firmy LOMAX | Kaštanová

Produktové portfolio venkovních žaluzií společnosti LOMAX se rozšiřuje o prémiovou lamelu Z90 PRO. Pyšní se nejmenším nábalem na tuzemském trhu, většinu konkurence pak poráží i z hlediska odolnosti proti silnému větru. Lamela vyniká také dlouhou životností, která činí několik desítek let.

Tuzemský výrobce stínicí techniky LOMAX letos rozšiřuje svůj sortiment o zásadní novinku - lamelu s označením Z90 PRO. Tato elegantně vypadající lamela předčí konkurenci na trhu zejména z hlediska nábalu, který má ze všech typů lamel vůbec nejmenší. Klíčem v tomto směru jsou zejména nízké lemy lamel a unikátní tvar čepů, které do sebe vzájemně zapadají.

Nové lamely od firmy LOMAX. | Kaštanová

Lamela v sortimentu společnosti LOMAX nahrazuje dosavadní typ žaluzie Z93, výrazně ji přitom předčí zejména v odolnosti vůči větru. Odolnost lamely Z90 PRO je o dvě třídy lepší a řadí se mezi nejlepší na celém českém trhu,“ popisuje marketingový manažer společnosti LOMAX Petr Přichystal s tím, že podobně jako dřívější typ vyniká opět bezchybným dovíráním lamel. „Kromě toho má jeden z nejmenších průsvitů v zavřeném stavu na trhu,“ doplňuje.

K produkci této prémiové lamely otevřela společnost LOMAX v loňském roce zbrusu novou výrobní halu, do jejíž vnějších prostor nechala nainstalovat právě tyto lamely. Šlo přitom o velký zatěžkávací test, který trval dva měsíce a podařilo se při něm nasimulovat 50 let bezproblémového provozu.

Nové lamely od firmy LOMAX. | Kaštanová
 

Lamely jsou kromě výše zmíněných výhod opatřeny také mezilamelovým těsněním, které snižuje jejich hlučnost ve větru. K dispozici jsou ve standardních barvách skladem (např. silver, anthracite, brown), ale je samozřejmě možné zvolit z téměř nekonečné barevné palety odstínů.

Velkou výhodou je také možnost nastavení míry zastínění, ať už pomocí dálkového ovládání či chytrého telefonu a také možnost propojit systém zastínění s dalšími zařízeními domácnosti, například garážovými vraty, a ovládat je tak všechna pomocí jednoho přístroje.

Přijdtě se podívat do showroomu LOMAX do Centra bydlení a designu na Kaštanové.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - přečtěte si jej celý ZDE.

Chci více informací o produktech LOMAX


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Novinky & akce

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Jaké novinky a trendy rezonují na poli designu výrobků výplní stavebních otvorů? Názorně si ukažme v portfoli...

Moderní dům, který levituje nad Brnem

Další architektonická dominanta Brna! Jaký dům se to objevil v jeho kopcích? Stavba, kterou tvoří dvě horizon...

Jak se staví pasivní dům?

Moderní trendy ve stavebnictví a současné všudypřítomné hledání úspor způsobují, že čím dál více budov se sta...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.