NOVINKY

Není lamela jako lamela. LOMAX přichází s novinkou, která nemá konkurenci.

Nové lamely firmy LOMAX | Kaštanová

Produktové portfolio venkovních žaluzií společnosti LOMAX se rozšiřuje o prémiovou lamelu Z90 PRO. Pyšní se nejmenším nábalem na tuzemském trhu, většinu konkurence pak poráží i z hlediska odolnosti proti silnému větru. Lamela vyniká také dlouhou životností, která činí několik desítek let.

Tuzemský výrobce stínicí techniky LOMAX letos rozšiřuje svůj sortiment o zásadní novinku - lamelu s označením Z90 PRO. Tato elegantně vypadající lamela předčí konkurenci na trhu zejména z hlediska nábalu, který má ze všech typů lamel vůbec nejmenší. Klíčem v tomto směru jsou zejména nízké lemy lamel a unikátní tvar čepů, které do sebe vzájemně zapadají.

Nové lamely od firmy LOMAX. | Kaštanová

Lamela v sortimentu společnosti LOMAX nahrazuje dosavadní typ žaluzie Z93, výrazně ji přitom předčí zejména v odolnosti vůči větru. Odolnost lamely Z90 PRO je o dvě třídy lepší a řadí se mezi nejlepší na celém českém trhu,“ popisuje marketingový manažer společnosti LOMAX Petr Přichystal s tím, že podobně jako dřívější typ vyniká opět bezchybným dovíráním lamel. „Kromě toho má jeden z nejmenších průsvitů v zavřeném stavu na trhu,“ doplňuje.

K produkci této prémiové lamely otevřela společnost LOMAX v loňském roce zbrusu novou výrobní halu, do jejíž vnějších prostor nechala nainstalovat právě tyto lamely. Šlo přitom o velký zatěžkávací test, který trval dva měsíce a podařilo se při něm nasimulovat 50 let bezproblémového provozu.

Nové lamely od firmy LOMAX. | Kaštanová
 

Lamely jsou kromě výše zmíněných výhod opatřeny také mezilamelovým těsněním, které snižuje jejich hlučnost ve větru. K dispozici jsou ve standardních barvách skladem (např. silver, anthracite, brown), ale je samozřejmě možné zvolit z téměř nekonečné barevné palety odstínů.

Velkou výhodou je také možnost nastavení míry zastínění, ať už pomocí dálkového ovládání či chytrého telefonu a také možnost propojit systém zastínění s dalšími zařízeními domácnosti, například garážovými vraty, a ovládat je tak všechna pomocí jednoho přístroje.

Přijdtě se podívat do showroomu LOMAX do Centra bydlení a designu na Kaštanové.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - přečtěte si jej celý ZDE.

Chci více informací o produktech LOMAX


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.