NOVINKY

Dokonalé bydlení existuje. Nese název Nové Hlinky.

Nové bydlení v residenci Nové Hlinky

Z jedné strany nově vybudovaná náplavka, z té druhé ohromný sportovní areál za Anthroposem. K tomu sousedství historických budov a centrum města za rohem. Zní vám to jako popis dokonalého bydlení z utopického románu? Tak čtěte dál. Tenhle příběh je totiž skutečný.

Poklady, kam oko dohlédne

Hledat při výběru bytu dokonalou souhru všech požadovaných vlastností bylo až donedávna stejné, jako zaškrtávat náhodná čísla na sázence. Konečně ale můžete mít v okolí svého bytu vše, co vás jen napadne. A možná i mnohem víc.

V dosahu prémiové rezidence Nové Hlinky najdete kromě standardní občanské vybavenosti v podobě škol, školek, restaurací či obchodů také několik klenotů pro rekreaci a volný čas. Ať už jde o cyklostezky, brněnské výstaviště, VIDA! Science centrum, koupaliště Riviéru, lesní komplex Masarykův háj nebo třeba halu Rondo. A zanedlouho k nim přibude dvojice nových brněnských atrakcí - kolonáda u Svratky a multifunkční sportoviště u Anthroposu.

Nedělejte ústupky

Spokojené bydlení samozřejmě spočívá nejen v perfektní lokalitě. Ostatně prostor k odpočinku mají Nové Hlinky přímo ve vnitrobloku se soukromou zahradou. Do poklidného parčíku směřují balkony či lodžie některých bytů. Z jiných jednotek, disponujících třeba i střešní terasou, se zase můžete kochat brněnských panoramatem.

Každý z 48 bytů nabízí moderní standardy. Ty představují například třívrstvé podlahy z dubového dřeva nebo italské obklady od koupelnového studia Keraservis, jaké byste našli i v luxusních rezidenčních sídlech. 

Žádné starosti si nemusíte dělat ani s parkováním. Díky dvoupatrové podzemní garáži, kterou autoři projektu z ateliéru Platforma Architekti uzpůsobili i pro elektromobily, nebudete nikdy ztrácet čas hledáním volného místa.

Stačí si vybrat

Sedm pater rezidence Nové Hlinky skýtá moderní byty o dispozicích 1+kk až 4+kk a ve velikostech od 30 do 100 m². Domluvte si prohlídku u realitní kanceláře REAL SPEKTRUM a nechte se okouzlit.

 

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance 9. narozeniny Centra bydlení a designu Ka...

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.