Obývací stěny

Obývací stěny

V každém obývacím pokoji najdete obývací stěnu - ať už v elegantním nebo minimalistickém designu. Nejenže doplňuje interiér místnosti, ale především nabízí úložné prostory nebo i dekorační prostor. Nenechte se ale zmást! Obývací stěny už dávnou nejsou obyčejnou sestavou skříní a keramických váz! Dnes se můžete inspirovat provedením a detaily, které si zamilujete!

Jak by podle vás měla obývací stěna vypadat? Klasické řešení plné skříněk, poliček a různých odkládacích prostor nebo právě minimalistické pojetí designového televizního stolku jen v kombinaci s různými poličkami? Ono také samozřejmě hodně záleží na stylu vašeho interiéru. Ale nutno říci, že v obývacích pokojích se oblibě nejvíce těší minimalistické pojetí.

Televizní stolek proto dnes určitě nebude problém najít - je libo v dřevěném, skleněném nebo kovovém provedení? Nabídnout se dá cokoli! S klasickým otevíráním skříněk a šuplíků nebo systémem push to open. Krásná je i kombinace různých materiálů s dekorováním a různými finiši, které umí i obyčejnou hranatou skříňku povznést na jedinečný prvek interiéru

Vybírat můžete na showroomu DEHO, kde na vás čekají převážně italské značky. Jižní tóny elegance s dokonalou znalostí moderního designu vám představí značka Calligaris s elegantními TV stolky, Cattelan Italia ukáže rafinovanost kombinace materiálů v obývacích sestavách anebo Ditre Italia ukáže minimalistické pojetí nábytku.

Obývací stěna by neměla chybět ani u vás doma! Inspirujte se.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.