NOVINKY

Otevření nového Smart Home Atelieru

Otevření nového Smart Home Atelieru

Co si představíte, když se řekne chytrá domácnost? Robotický ženský hlas, který splní vaše povely? Máte pravdu jen napůl. V Centru bydlení a designu Kaštanová byl otevřen nový Smart Home Atelier společnosti Smarteon, díky kterému naprosto přehodnotíte své představy o chytré domácnosti.

Zároveň s výstavbou budovy E Centra bydlení a designu Kaštanová implementoval a projektoval Smarteon unikátní prostor, který je ohromující ukázkou toho, jak nám moderní technologie může zpříjemnit a ulehčit život. Technologie LOXONE, se kterou Smarteon pracuje, totiž nečeká na vaše hlasové povely, ale předchází je.

Otevření Smart Home Atelieru | Centrum Kaštanová

Celý systém se naprosto podřizuje vašemu biorytmu a dbá nejen o vaše pohodlí, ale i o vaše zdraví. Dokáže například pracovat s intenzitou osvětlení tak, aby respektoval váš denní režim a pomáhal vám získat více energie, nebo naopak se utlumit, když je čas jít spát. Do postele tak jdete připraveni okamžitě usnout a maximalizujete dobu spánku. 

Otevření Smart Home Atelieru | Centrum Kaštanová

Pokud vám přijde návštěva, systém automaticky upraví nastavení rekuperace, aby nedošlo ani k vydýchání vzduchu ani k tepelným ztrátám. Systém taky inteligentně rozvrhuje využití elektrické energie, neustále se učí a přizpůsobuje návykům. Samozřejmostí jsou také bezpečností prvky jako detekce cizího tělesa v bazénu, senzor tekoucí vody, hlásič požáru nebo zabezpečení proti zlodějům.  

Možností je nespočet. Zařízení chytré domácnosti je možné instalovat na jakékoli zařízení. Ideální však samozřejmě je, pokud se s technologií počítá už ve fázi projektování stavby. Přijďte si vyzkoušet, jak se chytrá domácnost může přirozeně stát součástí vašeho života. Navštivte Smart Home Atelier v budově E Centra bydlení a designu Kaštanová.

Značky v novince

Smarteon

Posláním Smarteonu je tvořit ty nejlepší chytré domy na světě. Domy, do kterých je radost se vracet, neboť vám díky automatizaci rutinních úkonů, jako je např. regulace topení, stínění a větrání ušetří mnoho času i starostí. To je navíc jen zlomek z možností, které jejich řešení nabízí, ostatně, přesvědčte se sami - stačí si domluvit jedinečnou interaktivní prohlídku expozice ve Smart Home Atelieru v budově E, v kancelářích v 1. patře. Prohlídku můžete spojit s konzultací vašeho projektu a hned budete vědět, co doma zkrátka nutně potřebujete.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.