Šatní skříně

Šatní skříně

Šatní skříně můžete umístit takřka ve všech místnostech. Každý kousek chytrého úložného prostoru je k nezaplacení, zvláště v malých bytech. A nejedná se pouze o praktickou záležitost. Vyberte si tvar, design a materiál, který se vám líbí, zútulní interiér a vůbec nikoho nenechá na pochybách, že váš vkus je opravdu vybraný.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Kanceláře

Domov na míru

Pokud hledáte opravdu kvalitní interiér, už dál hledat nemusíte! Firma DOMOV NA MÍRU je zde pro Vás. Dlouholetá praxe v oboru a stálá spolupráce s designéry a architekty je jejich hlavní předností. Nebojí se výzev a splní vaše představy do posledního šroubku. Těšit se na vás budou ať už s vlastním návrhem, nebo společnými silami vymyslíte svůj vlastní DOMOV NA MÍRU.

Při výběru skříně je potřeba si ujasnit, jaké na ni máte požadavky a do jakého prostoru ji chcete umístit. Zda si vyberete z nabídky sériově vyráběných skříní nebo si ji necháte vyrobit na míru? Má být prostorná, velká a chcete do ní nejlépe uložit co nejvíce věcí? Pak je nejlepším řešením vestavěná skříň přes celou stěnu. Například na chodbu, do haly nebo ložnice je to nejlepší řešení. Budete překvapeni, jak účelně je možné využít zdánlivě nevyužitelného prostoru a jak bude působit elegantně.

Co se týká materiálů, máte skutečně velký výběr – přírodní dřevěnou, minimalisticky skleněnou, ekonomickou laminátovou nebo můžete materiály kombinovat. U šatních skříní je velmi důležitý způsob otevírání. Především v malých prostorech – třeba v úzké šatně nebo koupelně využijete oblíbené skříně s posuvným systémem otevírání dveří.

Máte už jasno, jakou skříň potřebujete? Přijďte si k nám vybrat tu nejvhodnější právě pro váš domov.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.