Skříně

Skříně

Skříně, kabinety nebo konzole můžete využít v téměř každé místnosti! Nabízí skvělý úložný prostor a ještě k tomu dokonale zútulňují interiér. Vy si tak můžete vybrat velikostně, tvarově a designově odpovídající doplněk, který nikoho nenechá na pochybách, že váš domov je opravdu unikát! Nebo i praktické skříně do šaten nebo technických místností - jednoduché, účelné a kvalitní.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Kanceláře

Domov na míru

Pokud hledáte opravdu kvalitní interiér, už dál hledat nemusíte! Firma DOMOV NA MÍRU je zde pro Vás. Dlouholetá praxe v oboru a stálá spolupráce s designéry a architekty je jejich hlavní předností. Nebojí se výzev a splní vaše představy do posledního šroubku. Těšit se na vás budou ať už s vlastním návrhem, nebo společnými silami vymyslíte svůj vlastní DOMOV NA MÍRU.

Při výběru skříně si nejprve ujasněte, co od ní požadujete. Má být velká, prostorná a chcete do ní uložit co nejvíce věcí? Potom se zkuste zaměřit na vysoké skříně nebo si je nechte vyrobit na míru. Například do ložnice, šatny nebo na chodbu je to nejlepší řešení. Využijete tak každého prostoru a najdete řešení, které působí decentně. Pokud ale hledáte konzoli nebo menší kabinet, tak můžete využít nabídky značek vyrábějící nábytek a ze široké nabídky si najít tu svou

Můžete vybírat skříňku z hlediska materiálu - ať už dřevěnou, laminátovou, skleněnou nebo v různých kombinacích. Dále je samozřejmě různé provedení v několika velikostech a designech. Důležitý je ale u skříní i způsob otevírání. A to především v malých prostorech - třeba koupelně nebo úzké šatně. Jakým směrem se otevírají a také jakým způsobem. Proto jsou v šatnách velmi oblíbené skříně s posuvným systémem

Tak co říkáte? Už máte jasno v tom, jakou skříň potřebujete? Přijďte si vybrat!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.