NOVINKY

Tapety pro milovníky francouzského šarmu

Tapety pro milovníky francouzského šarmu

To, že tapety umí interiér domu proměnit v nezapomenutelný skvost, nás už na showroomu Optimal Interier Design naučili. Stejně se ale nestačíme divit, jaká krása může vzniknout! Inspirujte se s námi novou kolekcí tapet a dekoračních látek značky Casamance.

Francouzská kolekce Casamance

Kolekce Orphée

Jako ztělesnění kouzelné inspirace. V opojení francouzské sbírky veršů Cortège d’Orphéea od básníka Apollinaire dokázali designéři vytvořit kolekci, která přetváří poémy do reality. Proto můžete na jednotlivých vzorech najít inspiraci ze živočišné zvíře. Ať už třeba malé pírko nebo mořský koník - detaily zasazené do uskupení tvarů a linií, které se skvěle doplňují a vytváří impozantní celek. 

Zároveň můžete sledovat metalické odlesky jednotlivých vzorů, které v kombinaci portrétů zvířat definují spojení rostlinné a živočišné říše. Nechte se inspirovat!

Kolekce Orphée

Kolekce Delta

Styl Art Deco ve své plné parádě! Minimalistické pojetí geometrických tvarů v uspořádaném a pravidelném zobrazení. Čtverce, obdélníky, kruhy, hexagony, přímky - vše v dokonalé harmonii vytváří jedinečný vzhled. Dynamické znázornění vzorů je podtrženo sytostí barev a vzájemným překrytím, které jen zdůrazňuje tempo designu. 

Pokud hledáte tapety nebo dekorační látky, které doplní váš interiér, tak si tuto kolekci určitě nenechejte ujít. Geometrické tvary jsou nesmrtelným trendem!

Kolekce Delta

Kolekce Le Velours

Jako látka natažená na stěny. Je to skoro až k neuvěření, jak dokonale tato kolekce tapet vypadá! Dopřejte svému interiéru nádech dokonalosti a oblékněte jej do jednoho v mnoha vzorů této kolekce. 

Kolekce Le Velours

Kolekce Bagatelle

Botanická zahrada v srdci Paříže, kterou milovala i sama Marie Antoinette. To je Parc de Bagatelle - tvoří jednu ze čtyř částí Botanické zahrady města Paříže a jeho plocha činí téměř 250 000 m². Zkrátka to je pořádný prostor pro inspiraci! A právě proto je nová kolekce tapet tolik úchvatná! Anglické růže a exotické rostliny svou stopu zanechaly i na vzoru stěn - kromě vzoru květů ale můžete na kolekci Bagatelle obdivovat i matné linie kombinované s lesklou viskózou. Tóny tak získávají dokonalou sytost a vaše stěny budou doslova jako ztělesnění úžasné zahrady v Paříži.

Kolekce Bagatelle

 

Přijďte si krásu tapet prohlédnout na vlastní oči na showroom Optimal interier Design. Kolekce tapet lze sladit i s dekoračními látkami a vy si tak můžete obývací pokoj nebo pracovnu obléknout jako na ples! 

Značky v novince

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.